Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? Mért nem talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mért nem talál rám a szerelem? Ha valaki nekem tetszik az vagy kiderül h meleg, v bnője van, v bunkó, v csak szimplán nem tetszem . Akiknek me4g én jönnék be, na azt meg inkább hagyjuk :S.

Figyelt kérdés

Amúgy ehhez az egész randizgatáshoz sincs kedvem komolyan,mindig ua. a forgatókönyv."Mi a foglalkozásod ,és a hobbid ??jajjdejóó ,igen énis szeretek lepkét gyűjteni .Nahát milyen jó munkád van van amúgy nekem is ..óó igen imádok utazni,háziállatok is vannak stb stb".


És akkor ha ezt a kőrt lefutottuk kiderül, esetleg tetszene is kiderül h retardl,v csak simán 0 az érzék szintje.Pl nem egyszer volt én leparkoltam kocsival,és mikor megtudták kocsival vagyok odakísértek ,majd :de ugye elviszel egy darabon ?! vagy a másikm ott ülünk az étteremben iszom a teát v a vizet ,nem kérek ki semmi extra dolgot mert nem óhajtom költségekbe verni ,de annyi nem merül fel benne h 3 óra elteltével meghívjon még 1 körre ,vagy esetleg elfogyasszuk ketten egy salátát ,amikor elmondja az asztalnál ülve 3x hogy milyen éhes . És hangsúlyozom ez nem a diákhitelből élő egyetemista réteg. Általában a tehetősebbek smucigabbak is. Én közepes egzisztenciával rendelkezek de ha pasi lennék és az illető hölgy tetszene tuti jobban odafigyelnék az ilyen dolgokra. Arról nem is beszélve hogy kedveskedés egy szál virággal vagy valami ..(tom h sok nő nem szereti de nekem jól esne)


nincs kedvem újra randizgatni és végig élni ezt 100adx-ra is ,de noo hiányzik a szerelem az életemből . :S


Nálatok hogy van ez ? Mi a véleményetek az ilyen pasikról ? Valami jó tipp esetleg?


28 N


2011. márc. 9. 10:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet h kicsit magasak az elvárásaid? :D Legalább is ahogy leírod elég apróságokon buknak el a fiúk ez nem mindenkinek egyértelmű :D
2011. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát elég rossz tapasztalataid vannak ezek szerint. Nekem még csak 2 kapcsolatom volt egy 6 és egy 3 éves, és most vagyok egy 1,5 évesben. A mostani párom az akit mindig is kerestem, és neten találtam meg. Nem keresés céljából mentem fel, csak barátkozni és ez lett belőle. Javaslom te se keresd mindenárom a szerelmet, majd rádtalál amikor a legkevésbé várod, persze az alkalmat ad meg neki, menj el moziba, bulizni ha szeretsz, akárhova netre is regisztrálhatsz és majd meglátod.
2011. márc. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Ezek szerint csak veled nincs gond, de mindenki mással van. Végre vki aki tökéletes csak éppen szerencsétlen... A tippem: tőrődj bele ilyen az élet :D
2011. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Jesszus nem a tökéletességről beszélek !! Csak szimplán érzelmi és értelmi intelligenciáról. Meg arról a tényről hogy miképp nyilvánul meg a fontosság kifejeződése. Ha az olyen tipusú pasiknak utat engednék mégis mire számíthatnék?! Ha már az elején ennyire nincs bennük tapintat érzék és még csak nem is éreztetik hogy fontos a személyem. Moshatom majd a gatyáját két kötelező szex között a szerelem lobogója alatt,miközben azt se tudja mikor van a születés napom,és jó ha 1 évben 1x tesz egy gesztust,miközben és adjam oda a lelkem is .hmm.inkább nem .rengeteg nőismerősömnél látom h a nagy naivitásban hagyják magukat kihasználni..


Amúgy tökéletes tisztában vagyok mikor szúrtam el én valamit és Nem vagyok tökéletes. :)

2011. márc. 9. 11:06
 5/20 anonim ***** válasza:

Pl nem egyszer volt én leparkoltam kocsival,és mikor megtudták kocsival vagyok odakísértek ,majd :de ugye elviszel egy darabon ?!


ez mekkora lehetett már..szinte látom magam előtt..:DDD

2011. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!


Folyamatosan az igényességről és az intelligenciáról beszélsz, miközben az írásodból kiderül, hogy te sem birtoklod ezeket 100%-ban. Számomra az írásod teljesen kusza, szétszórt. Folyamatosan betűt tévesztesz, vagy kihagysz. És nyelvújító vagy, mint Kazinczy. Milyen szavak, kifejezések ezek: "0 az érzék szintje" "100adx-ra" "miképp nyilvánul meg a fontosság kifejeződése" "tapintat érzék"?? Szerintem veled is jócskán van probléma. Kiemeltél két esetet és ebből vonsz le következtetést...


ui.: a születésnapom szót egybeírjuk!

2011. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
ja és lemaradt: 22/F
2011. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

"Akiknek me4g én jönnék be, na azt meg inkább hagyjuk :S."

No comment.

2011. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Hidd el, nem a helyesírásodba vagy a fogalmazásodba fognak beleszeretni :D De én még mindig kitartok amellett, h veled van a legnagyobb baj. Nem magyarázom el, h miért mert abszolút de nem akarom megreformálni a gondolkodásmódodat, és mert amúgy sem lenne semmi haszna. De azt tudom, h benned több a hiba, mint a környezetedben lévőkben. Ezt a következtetést, csak is a szövegedből vontam le természetesen, mielőtt újra lázadni kezdenél egyéb haszontalan, lényegtelen kifogásokkal, mentségekkel.
2011. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Most már legalább tudom hogy ti vagytok a tökéletesek én nem !! :D :P .

Ennyien magatokra ismertetek, hogy egy épkézláb hozzászólás érdemben ugye nem született ?:D - a kérdés költői uraim ! :)

Amúgy aki a betűtévesztésemre hivatkozik az egy szőrszálhasogató TÖKÉLETES IDIÓTA :)

2011. márc. 9. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!