Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 23 éves, szűz lányt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves, szűz lányt, aki vallásos, hogy lehet párommá tenni?

Figyelt kérdés

Amennyire jól tudom a körülményeit, még sosem volt kapcsolatban(TUTI nem leszbikus =) ).

Csak semleges témákról lehet vele beszélni. Van egy ikertestvére, ő "normálisan" működik, voltak kapcsolatai, de röpkék. Igazi, nagy családban nőtt fel, "közepes vallásossággal", nem szólnak\szóltak bele az életébe, szilárd, jó családi háttérrel rendelkezik. Sok-sok barátja is van, nagyon kedves, szelíd, kommunikatív lány, oda figyel a barátaira.


De a párkapcsolati rész mintha ki lenne ollózva belőle. Pedig (tudom közvetett bizonyíték) sok csókolózó, kis babás-mamás, párokról szóló facebook képet like-ol .

( Szerintem még randin sem volt =\ )



2012. aug. 8. 11:37
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Khm, hívd el randira?
2012. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát az tuti h nem egy 1 nap felszedhető csaj. férkőzz a bizalmába gondolom ilyen jellemmel nem beszél fűvel fával a szexről aztán csak megismered annyira h rátudd vezetni h mégis mit akarsz tőle. bár az is lehet h szimplán perverzebb mint te csak nem mutatja ki :D
2012. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

"ok csókolózó, kis babás-mamás, párokról szóló facebook képet like-ol . "


Ez aztán a bizonyíték.

2012. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
én pitbullos képeket likeolok mégse vagyok zoofil mi baj lehet velem?
2012. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%
Könyörögj istenhez
2012. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

nagyon beosztja a napi\heti rendjét, mindenkire meg van, hogy mennyi időt szán , ebből ha szerencsém van eltudok csípni, de akkor se arról van a téma amiről szeretném.


de mintha tényleg ki akarná tölteni a napjait, hogy ne legyen ideje másra gondolni. pedig biztos nem csalódott , nincs is mitől. lehet valami küldetés tudata van, vagy valami jelre vár ?


el nem tudom képzelni. ilyesmi dolgokra vártam tippet, hátha van hasonló ismerősötök .

2012. aug. 8. 11:48
 7/23 anonim ***** válasza:
24%
És te komolyan egy ilyen idiótával akarsz kúrni ?
2012. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

elképesztően gyönyörű lány, ha van az embernek ideája, akkor nekem ő ennek a 2×-se =)) .


és mondom a természetes is kedves számomra, csak elérhetetlen egyszerűen

2012. aug. 8. 11:55
 9/23 anonim ***** válasza:
Ez a lány egy beszűkült. Ha nagyon igyekezel tiz év múlva lehet hogy megengedi hogy megcsókold. -.-"
2012. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
és a legnagyobb baj, hogy voltam már kapcsolatban ez idő latt, őt is szeretem, és kívánom, de mindig ez a 23 éves lány járt közben a fejemben, pedig ki volt töltve az életemnek ezen része, mégis folyamatosan a fejemben volt, és az akkori barátnőmről is ő jutott eszembe, hogy milyen lenne, ha 23 éves lánnyal lennék így
2012. aug. 8. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!