Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú. Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. Mit csináljak hogy figyeljen rám?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, de nem csak nekem hanem az osztályból több lánynak is. Már jártam vele kb 6 hónapig, de szakítottunk, mert neki más lány is tetszett. De nekem még mindig ő tetszik. Mit csináljak hogy rám figyeljen? :'(
2012. aug. 8. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:

lerágott csont

ha annyira tetszettél volna neki nem hagyott volna el

2012. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kössz.-.-"
2012. aug. 8. 13:59
 3/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

ne keverjük már a tetszést az érzelmekkel bakker XD összeillenek a nemi szerveitek és kész.


olyan nincs h vkit akit "szeret" 1 FÉRFI elhagyja mert neki jobban tetszik vki más bakker.. jah h vagytok v 13-14 évesek? hát akk így jártál ez ilyen. rakd ki amid van mostanság az a nyerő.

2012. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mókus, ez még középiskolában is simán így megy. Szóval 16-17 éveseknél.
2012. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 cukorka<3 ***** válasza:
Pff ha azok után, hogy kidobott mert neki más csaj tetszik te még járni akarsz vele akkor csak gratulálni tudok.. Nekem aztán nem kéne ilyen pasi az fix-.-
2012. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kérdező sajnos ez van többen is irják

2.# voltam

2012. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
5: nem tom az én gimimben nem így ment :D
2012. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem is gimis vok.-.-"
2012. aug. 8. 14:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Elősszöris legyél magabíztos. És menny oda hozzá beszélgetni . Probálj a közelébe lenni minél többet és ha van fb akkor beszélgess vele. És kérdezd meg tölle hogy van-e kedve Felesz vagy merszet játszani (fb)-on és ha igen akkor kérdezd meg tölle hogy tetszem-e még neked vagy lehet-e köztünk valami.
2012. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem erőltetném, mert még lehet, hogy célt is érnél nála, de valószínűleg nem lesz beléd szerelmes, meg nem fog szeretni, csak talán majd azt gondolja, hogy jó ha már ennyire akarja ez a csaj, akkor jobb, mint a semmi... csak aztán majd előfordulhat, hogy elhagy első adandó alkalommal...

Na persze jól is elsülhet, de ilyenkor nem ez a jellemző.

És nem is értem a kérdést igazából, már jártál vele, nem kell ,hogy felfigyeljen rád, tudja, hogy tőled mire számíthat, ha erre lesz szüksége, majd lép ő.

Amúgy meg tanácsnak annyi, hogy hangsúlyozd minél jobban a jó tulajdonságaidat és a külsődön is azt, ami előnyös... ennyi.

2012. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!