Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy fel figyeljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy fel figyeljen rám?

Figyelt kérdés

Van egy fiu régebben jóba voltunk ,mert mindig oda ült mellém info órán,de egyszer megharagudtam rá és rosszba voltunk és most már egyáltalán nem foglalkozunk egymással,de én mégis szeretném,hogy újra üljön mellém,hogy csináljam?

tihogy csinálnátok?13/L


2010. máj. 14. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Vegyél fel neon zöld felsőt lila nadrággal, és az iskola folyosóján fél lábon ugrálva, skót dudán kísérve üvöltve énekeld a spanyol himnuszt. Ha erre nem figyel fel akkor semmire.
2010. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tegyél egy kakast a válladra :D
2010. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Menj fel az emeletre és ha a látómeződbe került kiálts rá!:D
2010. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sok barom ,már azért is el kezdik fikázni a csajt ,mert 13 éves:D

A kérdés nagy hülyeség,de segítek ..

Találj ki valamit ,majd hívd oda és kérdezd meg ,hogy hogyan kell,de csak ha ott tartotok,hogy nem ül melled ,akkor AZ még messzebb van :)

2010. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Egyél mézet!
2010. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Előző vagyok, bocs a hülyeségért. Amúgy sztem egyél mézet.
2010. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Miért egyek mézet? ez oan hülyeség már.. bocsi,de tényleg mié egyek mézet? xD
2010. máj. 17. 23:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Barátkozz vele.
2010. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Menj oda köszönj neki kérdezd meg tőle h akkó most miaszitu neméted me eddig jóba vótatok de most még csak nem is szósz hozzám há mivanveled more. aztán kérd meg h üljön oda haverkodj vele hivdel ideoda fagyizni meg minden. (direkt így írtam, kis poén remélem nem baj :D, de am a válasz komoly) Jah és am egyél mézet
2010. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

mert finom és nyugi már, ilyen feszülten nem tudsz nyugodtan közeledni senkihez és ez márpedig oda vissza játék

nézzük csak azt, hogy én gyűlölöm, ha közeledek, de csak azt hiszik, hogy párosodásra pályázok(olyankor nagyon laza vagyok) ha meg nem kezdeményezek egyáltalán akkor meg elkezdenek fikázni és az istenért sem jönnek ők oda, de ha meg megint elkezdem akkor meg izé hozé, néha idegesít egy hangyányit

2010. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!