Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik barátnőm egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm egy olyan férfivel ismerkedik, akivel nagyon nem kéne, hogy beszéljem le róla?

Figyelt kérdés

Tuti, hogy az a férfi semmit se akar tőle, csak lefeküdni vele, de hiába mondok bármit, azt hiszi a barátnőm, hogy komolyan érdekli azt az embert, csak azért mert milyen jól elvannak, sétálgatnak, beülnek néhány helyre, és szerinte, ha csak le akarna vele feküdni, akkor nem próbálkozna így...

Alapból nemrég lett vége egy több éves kapcsolatának, és akkor most jöhet majd az újabb csalódás. Vagy inkább hagyjam és tanuljon a saját kárán? De külső szemlélőként nagyon látszik, hogy mire megy ki a játék.


2012. aug. 8. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Néha a látszat csal. Te felhívtad a barátnőd figyelmét, szerintem ennyi elég.
2012. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ugysem tudod lebeszélni. ha akarja lefekszik vele akármit csinálsz. aztán majd rájön.
2012. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem lehet, hogy nem is olyan rossz az a pasi csak féltékeny vagy? ;)
2012. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny, de egy ilyen férfi tuti, hogy nem komoly kapcsolatot keres vele! Szerintem ezt ti is így gondolnátok!
2012. aug. 8. 17:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet hogy komolyan gondolja ő is és nem csak szexre kell neki. Én 14 vagyok és a pasim 22, és nem csak szex miatt van velem.
2012. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

15 évvel idősebb nála, és ráadásul ismert ember, abból is az a kategória, akit az összes nő akar; fiatalok, idősebbek egyaránt nyavalyognak érte, szerinted mégis mit akarhat tőle?

Nem hiszem, hogy csak én vagyok túl gyanakvó!

Valami tanács a lebeszélésére? Csak legalább megpróbálnám!

2012. aug. 8. 17:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy te miből látod ezt. Néha próbáld óvatosan mondani neki, hogy te mit gondolsz (de ne úgy, hogy megsértődjön), de ha nem hallgat rád, arról már nem tehetsz... reménykedj inkább benne, hogy tévedsz :D
2012. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ebből az egész helyzetből lehet sejteni, ha ép ésszel végiggondolom.
2012. aug. 8. 17:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Hagyni kell, hogy elkövesse a hibát, máshogy nem tanul belőle.
2012. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nők és az ép ész. Ezt a viccet holnap is nehéz lesz felülmúlni.
2012. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!