Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok pasi buliban ismerkedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi buliban ismerkedik, aztán panaszkodnak, h csak r*bik vannak ott, miért?

Figyelt kérdés

körül nézhetnének teszem azt, egy könyvtárban/színházban/röplabdapályán stb.

ahol én, és a b.nőim fellelhetőek vagyunk, egyikünk se r*bi, és még rondák sem vagyunk. :D

disco-ban ismerkedni kényelmesebb, v. miért van ez? O.o

20/L


2011. júl. 15. 00:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te nem is akarsz buliban ismerkedős pasit, tehát semmit nem veszítesz, ha átszoknak a buliból a röplabdapályára, mert azt javaslod, hiszen attól ők még maguktól buliban ismerkednének... :)
2011. júl. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
52%
mert sok a turbócsíkos partypatkány az országban olvasni meg luxus :)16/f
2011. júl. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Nem csak ribik vannak buliban
2011. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Nekem rengetegszer sikerült már hosszabb távú kapcsolatot találnom bulikban! Igaz, én lány vagyok. 17/L
2011. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek buliban ismerkedni de most nyár van, senki sem jár könyvtárba. (merre laksz? :D)


21/f

2011. júl. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Jó, most ezt nem bántásból, de azért az utolsót kicsit megmosolyogtam :) 17 évesen rengetegszer hosszútávút... :) 17 éves korodig tényleg hosszú távú kapcsolatod maximum 2 ha lehetett...
2011. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

csak azért, mert itt rengetegen írják, h a csajok hány %-a ilyen-olyan r*bi...és persze aztán kiderül, h csak a buliban ismerkedik a tag.

mi is szoktunk bulizni, de elég fura arcok ismerkednek ott, ezért le is tettünk róla, h ott találjunk v.mi értelmesebb egyedet. :)

2011. júl. 15. 00:53
 8/38 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 elég hosszú kapcsolatom buliban jött össze. De még egyszer sem hallottam panaszkodni egy pasit sem, hogy ribi lennék... Igaz van belőlük ott elég,de nem mindenki az
2011. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
nálunk van könyvtár O.o
2011. júl. 15. 00:53
 10/38 anonim ***** válasza:
76%
Miért hiszitek, h könyvtárban csak normális lányok vannak? Mivan, ha csak épp sajnálja a pénzt a legújabb tvájlájt könyvre, és inkább kikölcsönzi? Ugyan ez a helyzet a discoval is. Nem vagyok ribi, sem a barátaim/ismerőseim, de ti irigy emberek hajlamosak vagytok a bulizni vágyókat/fiatalokat/bevállalósakat ribinek nevezni, miközben azt sem tudjátok mit jelent. Könnyű szavakkal dobálózni, de attól, h színházba, könyvtárba jársz, vagy talán sportolsz, attól se okosabb, se szebb, se viccesebb, se jófejebb és se jobb nem leszel másnál.
2011. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!