Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14évés fiú vagyok. Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NemtudomOk? kérdése:

14évés fiú vagyok. Szeretnék csajozni, de nem tudom h induljak el. Tetszik egy lány de nem tudom mit tegyek. Hová vigyem hol találkozzak vele? Hogy kérdezzem meg h járjunk meg ilyesmi. Várom nálam idősebb lány/nők férfik válaszait előre köszi!

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
menjetek el a játszótérre
2012. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 WP válasza:

Azt hogy járunk azt biztos ne kérdezd mert az gyerekes.

Szólítsd meg,nézz a szemébe,ne legyél túlságosan nyomulós és a reakcióiból le szűrheted hogy hogyan viszonyul hozzád.

pl:mosolyog,szemedbe néz (kitágul a pupillája),piszkálja a haját.Ha ezt látod rajta akkor sinen vagy.Onanntól már csak hívd el valahova.Olyan helyre vidd ahol tudtok beszélgetni.


15/F

2012. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

b+ előző miért egy 14-15 éves fiú nem gyerek?...na ne nevetéssél már.

Kérdező te meg add önmagadat,esetleg hívd el randizni,sétáljatok,de a légyottal még várjatok 1-2 évet.

2012. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SariSzabi válasza:
Ne kerülgesd a forró vizet.Vald be neki mert ha nem jössz be neki feleslegesen töröd magad.Én ezt tenném és már meg is tettem 1x és bejött.
2012. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 WP válasza:
Elnézést! javítom kisgyerekes én körülbelül 5 osztályban hallotam utoljára ezt hogy "járunk" csak azért irtam azt.
2012. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hívd el sétálni, fagyizni, akárhova ahol lehet beszélgetni. Ha úgy érzed, hogy jól telt el az az 1-2 óra együtt, azt látos rajta, hogy élvezi a társaságod, nem szűkszavú, kérdez, mosolyog, a szemedbe néz meg hasonlók, a randi végén mondd el neki, hogy érzel. Ha ő is úgy, nyert ügyed van, ha nem, legalább nincs többé kérdőjel. Hajrá!

17f

2012. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nemmondomel válasza:
Én az várnám el egy fiútól hogy ha már pl selyteném hogy tetszek neki hogy hívjon el ranfira ... vigyen pl moziba vagy csak egszerűen sétálni és ott esztek egy fagyit vagy valamit amit persze te fizetsz és amíg eggyütt vagytok dicséred és megkérdezed nem e lenne kedve máskor is elmenni veled... ha ugy alakulnak a dolgok hogy neki is nagyon tetszel akkor esetleg fogd meg a kezét vagy valami biztos fog neki tetszeni de ne tarold le és rögötn csókold meg hanem csak szépen lassan lépésekben ;)
2012. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lényeg h ne legyél nagyon nyomulós!!Próbálj meg hozzá közeledni de csak szépen lassan...a reakcióiból könnyen leszűrheted hogy mehetsz e tovább,szimpatikusnak tart e,vagy ő is szeretne valamit
2012. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 GyőriMiklós válasza:
Használj SIX SZALAGOT! :D azt nem fog elfutni :D
2015. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!