Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ugymond normálisan közeledi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugymond normálisan közeledik az ember, miért olyan kevés a pozitiv visszajelzés?

Figyelt kérdés
tudom erre nehéz válaszolni, mert eléggé általános kérdés, ismerkedni próbálok, ami nálam nagy szó mivel sosem voltam az a kezdeményező típus. Viszont ...ugy tényleg normálisan teszem és csak azt érni sokszor el, tudjátok az a fajta helyzet mikor a lány..hogy is mondjam, "semleges marad". Nem mindíg de sokszor így van. Ezen tovább lépek, (többnyire) majd a másik...de mégis, lányok szeretitek Ti ha egy fiu normálisan el kezd veletek beszélgetni, aki nem azon van hogy mindíg nevessen, ökörködjön. Néhány véleményt várok. Mind beszéd téma vetettem fel...
2012. aug. 9. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit akarsz?
2012. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy mivan?
2012. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
... ennyire érthető?:D mind1
2012. aug. 9. 20:26
 4/12 anonim ***** válasza:

Sok függ attól, hogy kiket szemelsz ki magadnak. Ha átlagos, normális lányokat, akkor úgy gondolom egy normális közeledésre kaphatsz megerősítő választ. Pláne, ha te is ebbe a kategóriába tartozol (tehát átlagos és normális adottságokkal rendelkezel).

De ha magadhoz képest vagy abszolút értelemben túl jó csajokkal próbálkozol, akkor egy sima beszélgetésnél sokkal több kell a hódításhoz.

2012. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kő kóla? =)
2012. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha semleges, az azt jelenti, hogy nem kíváncsi rád, nem fogadja a közeledésedet. Aki rászánja magát az ilyen dolgokra, annak bizony szembe kell néznie ezzel is.
2012. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaj de utálom ezt, a férfiak ki vannak akadva, hogy ha ők nem bunkók, akkor mindenki omoljon a karjaikban, hiszen ők megpróbálták. Aztán meg jönnek a kérdések, hogy miért k.öcsög minden nő... Ha semleges, nem tetszel neki, ennyi...
2012. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

jaj hát én ugy vártam ezt az utolsó hozzászólást egy lánytól:D kóla már van, de köszi:)

és elvárom igen, omoljanak a karjaimba:))

2012. aug. 9. 21:09
 9/12 A kérdező kommentje:
4ik hozzászóló: igen van benne valami,..csak nem értem mirefel, valaszeg a sok "ajnározás miatt". Az ember hajlamos átlépni egy másik égitestre, ezzel nem azt mondom h beképzelt lesz....vagy mégis.:)
2012. aug. 9. 21:22
 10/12 anonim ***** válasza:
De most komolyan, mégis mit akarsz, ha nem jössz be neki, mit csináljon????
2012. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!