Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mutasd, ne mutasd, éreztesd....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mutasd, ne mutasd, éreztesd. Inkább ne, keresd, várd meg amíg ő lép? Tulajdonképpen mi a célravezető? Fiúk, szerintetek? Lányok is írhatnak.

Figyelt kérdés

Nyilván mindenkinél más és más.

De vegyünk alapul egy olyan fiút, aki azért elég jól néz ki, önbizalomhiányban sem szenved.

Mi a legjobb megoldás, ha tudod, hogy bejössz a srácnak..de mégsem keres túl gyakran? Keresd te őt? Vagy ha pl, te odáig vagy érte..akkor éreztesd vele, hogy bejön neked..vagy játszd meg, hogy hidegen hagy? De ha ezt játszod..vajon nem mond-e le rólad teljes mértékben?


Mi a véleményetek, hogyan lehet a legjobban megszerezni egy olyan pasit, aki nem ugrik rá minden szembe lévő csajra, csak hogy legyen valakije, és nehezen kötelezi el magát?


2012. aug. 10. 14:29
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

hmm, ugyan ilyen barátom van :D

ha tudod hogy tetszel neki, akkor szerintem semmiféleképpen se nézd levegőnek, mert akkor könnyen lehet hogy lemond rólad. Én azt mondom kerülj vele jó baráti kapcsolatba :) tudd meg mi a közös bennetek és dumálgassatok arról..stb. Ezek után, ha kölcsönösen bejöttök egymásnak, hamarabb jönnek a többi dolgok mint gondolnád :))

2012. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm pont ilyen :)


27 éves pasi. Jól is néz ki tetszik is a nőknek, de nagyon megválogatja h kivel ismerkedik, ha hiánya van akkor összeszed valakit, de ujabban nem töri össze magát h csajt szerezzen. Önbizalma megvan. Lehetne neki több is.


Ennek ellenére kedves a nőkkel, flörtölni szokott elég sokat, szinte majdnem mindenhol, és kedves a nőkhöz felvidítja őket ésatöbbi.


De nehezen határozza el magát. Állítása szerint ha olyan nőt talál akkor őt beengedi az életébe és letáboroz mellette.


Amúgy kezdeményezős típus ha látja h tetszik egy csajnak és neki is tetszik akkor lehet h odamegy hozzá, ha van kedve.

2012. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen pasi a közelemben.Tetszik,én is neki,de nem ájulok el tőle,mert még sokszor az exemre gondolok.Így aztán nem futkosok utána ,max. olyan volt,hogy valamit akartam tőle kérdezni,és ennyi,nem keresem.Viszont ő fel-felbukkan nálam,akkor azért látszik rajtam hogy örülök neki,pillantásokból mindent érzünk:)Tehát nincs játék.Ha jön jön,ha nem,akkor nem:)
2012. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

2. vok. Ja még annyi!

Szerintem mindenképpen tenni kell valamit ahhoz h történjen valami, mert különben siosem, fog, ergo kimozdulni, ismerkedni apró jeleket adni hameg a pasi nem kezdeményez akkor a nő is kezdeményezhet egyszer...

2012. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Jézus mintha ugyanarrol a srácról beszélnénk 3-man.... :)

én 24/L

2012. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5-ös : 3-as vagyok asszem :) ja,ugyanis akit ismerek ugyanúgy 27éves...:D Ez kemény.
2012. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ojjajj ez kemény :)

Én is itt ismertem meg vagy 5 hónapja és 4x találkoztunk...

és 27 :)

2012. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
de már 3 napja nem láttam neten sem...érdekes fazon...
2012. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8-as: a morbid az lett volna,ha egy személyről beszéltünk volna,lebukott volna a pejnahajder..:D De nem,mert én nem innen ismerem,és nem netről:)
2012. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ki tudja...:)


Te lehet élőben én meg netről...:)


De neeem kizárt.

2012. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!