Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ez igaz? Tényleg tartoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez igaz? Tényleg tartotok a túl jó alakú lányoktól?

Figyelt kérdés
sok top10-nek mondott csajt ismerek, akiket a legtöbb fiú istenít az alakja miatt, és tényleg szépek, de mégis csak nagyon ritkán van barátjuk, és nem azért mert válogatósak hanem mert a fiúk félnek tőlük, mondván egy ilyen csaj biztos bunkó lehet, legalábbis sokan így gondolják. nektek mi a véleményetek erről?

2012. aug. 11. 02:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jaja igaz, sajnos:((

16/F

2012. aug. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább arra gondol a legtöbbünk, hogy minek erőlködni. Úgy sincs esélyünk.
2012. aug. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok beszari, és nem is becsülöm le magam. :)
2012. aug. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha ezek a szépségek panaszkodnak, hogy nem megy oda hozzájuk senki, akkor bizonyítsanak hogy érdemes értük küzdeni.
2012. aug. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan alapban félnek attól aki megtetszik nekik. Pl nekem többször volt már olyan, hogy társaságban volt olyan srác, aki egész idő alatt rám se nézett, és utólag mondta a haverja, hogy teljesen oda volt értem.
2012. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem tudom miért de nekem is mindig olyan érzésem van , hogy az ilyen csajok kis pláza cica bunkó ribik kik csak leszólni tudnak :( ..... talán ettől van a félelem...

Tisztelet a kivételnek , de a legtöbb szép csaj nagyon eltelik önmagával s nagyon bunkó lesz.

23f

2012. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Diavolino44 ***** válasza:
45%

Ez sajnos nem csak előítélet, de azok a modell-lányok akiket én ismerek, beképzeltek és bunkók. S előbb utóbb egy fekete Audiba/Mercibe fognak kikötni.

Nem szeretem ezt a "Top10es-kategórizálást", de akkor én is ezt használom. Inkább kezdeményezek egy mondjuk egy 7-8as csajnál mint egy 10esnél. Sőt ha sok fiú fordul meg utána akkor csak nekem tűnik 8-asnak nekik 10es, ez esetben szintén nem érdekel. Ha egy csajnál sok pasi próbálkozik az sose jó. Legyen inkább szép de önbizalomhiányos!

2012. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem tart senki sem attól, aki jól néz ki, sőt, még meg is tetszik neki valószínűleg.

Ez elég rossz indok, ha nem akarsz fullos lenni, de abszolút a te dolgod az egész.

2012. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az esetek 90%-ban az ilyen lányok mind bunkók. Nem véletlenül tartunk tőlük. És még az is igaz,hogy az ilyen lányok ki használják a külső adottságaikat és állandóan "mutogatják" magukat amitől minden srác megnézi és megkörnyékezi őket,de ezt azok teszik akik nem tartanak tőlük és csak max egy éjszakás kalandot akarnak.Ebből adódóan tartunk a megcsalástól is.
2012. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem egy 3/10 nő csalt meg mással. Egy attól csúnyább lányokat is láttam már életem során bunkózni, embert lealázni. flegmázni. Akkor a jó alakú lányok mit csinálnának?
2012. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!