Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy akar-e valamit, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akinek elmeséltem egy kicsit intim kalandomat egy lánnyal (csak flört, simogatás, stb) és. Nem tudom, úgy éreztem valami lehetett abban amit leírtam, mert utána a lány nagyon érdeklődő volt. Úgy volt lemegyünk a szigetre, vagy a Dunapartra meginni egy üveg bort, de végül nem jelentkezett. Sokat dumáltunk a facebookon majd napokig nem lehetett elérni, egyszer valami olyat írt, hogy a nőkre sokat kell várni. Én azt írtam neki, hogy nem szokásom a várakozás, majd jön másik. Erre kinyögte, hogy 17.-én kísérjem le a barátnőjével egy szórakozóhelyre, és tök jól tudjuk majd magunkat érezni. A hetek óta folyó időhúzás után szinte meglepett ez a válasz, de valószínűleg elmegyek velük.


Én csak flörtöt akartam a lánnyal, és ez az üveg boros lelkizős dolog megfelelt volna, de nem szívesen megyek el vele így elsőre egy szórakozóhelyre, ez már nehezebb randi és nem is valószínű, hogy meg tudom közelíteni, vagy de?


Mit akar ez jelenteni? Miért nem egyedül jön el velem?

Egyébként tök kedves dolgokat írt.



2012. aug. 11. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Abból,amit leírtál,azt szűrtem le,hogy a csaj lazábban veszi a dolgokat,mint Te.Ráadásul még húzza is az agyadat egy kicsit.Légy óvatos,mert lehet,hogy Te szívesen komolyan vennéd,Ő pedig máshogy kezeli a dolgokat,és a végén azt veszed észre,hogy kacérkodtak Veled,de nem történt semmi.Ha elmész arra a bizonyos szórakozóhelyre,legyél határozott és céltudatos,és ami a legfontosabb:ne vedd az egészet túl komolyan!
2012. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól teszi, hogy nem egyedül megy
2017. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!