Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsenek érzelmeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek érzelmeim?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Eddig 2x voltam szerelmes, de az már régen volt. Már csak szexelni akarok a fiúkkal, de semmi több, mert egyszerűen nem érzem, amit kellene. Más érzelmi dolgokban (pl barátság, rokoni kapcsolatok stb. ) is teljesen érzelemmentes vagyok. A helyzet kezd aggasztani, mert mindennek ellenére tudom, hogy nemsokára le kéne horgonyozni, meg találni valakit, de érzelem nélkül nem megy. Volt már valaki ilyen szituban? Miért nincsenek érzelmeim egyáltalán?
2012. aug. 11. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem voltak esetleg csalódásaid,amiktől nem mersz teljesen megnyílni? Néha én is ilyen vagyok,ilyenkor régi csalódások jutnak az eszembe..16/F
2012. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csalódás, depresszió, önbizalom hiány, bizalmatlanság, önvédelem.

Válassz.

2012. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
férfi vagyok de ugyan igy vagyok vele egy ideje és is, kb senki iránt semmit nem érzek, és ez régen egyáltalán nem így volt. bár nyilvánvalóan tudom magamról hogy mi miatt lettem ilyen, de ellene nem tudok tenni semmit, legfeljebb azt hogy nem hitegetek senkit kapcsolattal mert csak rosszul járna. egyszerűen nincs aki hatna rám
2012. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Most egy kicsit irigyellek, mert így megmented magad a fájdalomtól és szenvedéstől is, másrészről így a pozitív érzelmektől is megfosztod magad, és ez nem jó. Én épp az ellenkezőjét tapasztalom magamon...

Ha találsz egy megfelelő embert, akkor őt szeretni fogod, nem kell minden pasi iránt érezned valamit akivel ágyba bújsz.

Egyébként nem füvezel? Úgy tudom, annak van egy ilyen hatása.

2012. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért még ráérsz azzal, hogy megállapodj, emiatt ne stresszelj.

Kapod majd priviben a forever aloneoktól, hogy nekik jó a csak szex és írj vissza, ezektől ne ijedj meg.

Mennyire volt régen az utolsó szerelmed?

Mikor voltál utoljára kapcsolatban?

Szüleiddel jól kijössz, nem vertek amikor kicsi voltál?


Gondolkodtál már azon komolyan, hogy megölsz valakit?

2012. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az aggódás is egy érzelem.


Your argument just invalid.

2012. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2x voltál szerelmes de az már rég volt,(rég volt nem egyenlő a nincs-el)vagyis történt valami ami miatt nem engeded el az érzelmeidet,annyira hogy úgy érzed nincsenek is.Volt idő amikor én hús daraboknak néztem az embereket akikkel nem kell foglalkozni,de ahogy tisztult a lelkem megszűnt ez az érzés és már tudom magamról hogy elég intenzív az érzelmi életem.


25F

2012. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én fiúként kezdek ilyennél válni mostanság. Észrevettem, hogy most már csak a szexre hajtok és ezért keresem a lányokat. Képes vagyok hazudni si, ogy elérjem a célomat. Egyenesen rosszul vagyok, ha a régi érzelmes, jó fiús énemre gondolok. Nem is tudok már olyan lenni igazán.
2012. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

3 éve voltam utoljára szerelmes, nem volt kapcsolat, csak rosszul sült el, szóval igazatok van, akár ez is lehet.

A többire válaszolva: nem füvezek, nem vertek a szüleim, nem is nagyon emlékszem semilyen gyermekkori traumára...egyszerűen csak végigszexelem a viágot anélkül, h bárkivel is akarnék bármit... és senki nem fog meg. úgy érzem, h ez gáz, már csak a társadalmi nyomás miatt is...

2012. aug. 12. 00:00
 10/11 anonim válasza:
Írj privátot ;)
2012. aug. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!