Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferencfebruar kérdése:

Miért nem találok magamnak egy megfelelő párt nincsenek nagy elvárásaim csak annyi hogy legyen őszinte velem?

Figyelt kérdés
pl ha a külsőmmel van a baj azt megértem mert magas pasi vagyok, de nem zavar ha alacsony a partnerem barátaim jo képünek tartanak mégsem kellek.
2012. júl. 17. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne görcsölj rá annyira, hogy legyen valakid!

Akkor jön a leginkább, mikor nem is számítasz rá .. ;) :)

19/L

2012. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pedig jó a hozzáállásod ahhoz, hogy ne találj.
2012. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Pendulum92 ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam pár éve.


rengeteg visszajelzést kaptam, hogy jól nézek ki, nincs baj velem, de valahogy még is pofára ejtett minden lány.


azt hittem, majd akkor jobban fogom érezni magam, ha lesz valaki, egy darabig oké volt, de valahogy mindig kibukott a dolog, hogy utálom magam.


ez a dolog fordítva működik! Először szeresd, értékeld magad, hidd el, hogy egyedül is egész vagy, majd aztán jön egy társ ;)

2012. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért gond, ha magas pasi vagy. Az nagyon jó, ha egy férfi magas, vonzó egy nőnek, oda lehet hozzá bújni.
2012. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
csak tudjátok sokszor kihasználtak már a nők meg átverték a fejem tudom ez mindennapos dolgo egy egyedülálló pasinál de szeretnék már egy olyan kapcsolatot amibe nem csak én élem bele magam akire számithatok és társam joban rosszban nem csak akkor kellek neki ha valamit venni akar
2012. júl. 17. 18:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok
2012. júl. 17. 18:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Friss a csalódásod? Mert akkor érthető ez az önsajnálat, de ha nem, akkor engedd el. A Földön több, mint hét milliárd ember él, ennek nagyobb része nő, kikérem magam és a másik pár milliárd nő nevében az általánosítást. :)

Figyelj, tényleg, nem olyan rossz a világ azért (na jó, némely része), vedd úgy, hogy ezekből az esetekből tanultál, és vond le a következtetést magadnak, hogy mit csinálj Te másképpen legközelebb.

2012. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
sokadik kapcsolat de mikor úgy érzem hogy komolyodna akkor benyomják a saját hülyeségüket és nekem ez nem kell magányos vagyok már egy ideje társkereső oldalakkal nem foglalkozom mert nem hiszek bennünk jobban szeretek odamenni és személyesen ismerkedni csak vagy tul sokat kérnek vagy nem tudnak komolyan venni
2012. júl. 17. 19:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Úgy látom egy kicsit bele vagy süppedve a saját problémádba. Most vagy rossz lányokat vonzol be vagy rossz a hozzáállásod, esetleg mindkettő. Talán nem is a megfelelő helyeken ismerkedsz.

De amíg ezzel a hozzáállással kelsz fel minden reggel, hogy én úgysem kellek senkinek, meg engem csak kihasználnak, addig ne remélj sokat. Valahogy ezt kellene magadban rendezned az én meglátásom szerint, és észrevenni a világ naposabbik oldalát.

2012. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!