Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy bizonyos srác nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy bizonyos srác nagyon tetszik nekem március óta ismerem nagyon jóba voltunk sokat beszéltünk meg minden. A baj ott kezdődik hogy idősebb nálam 6évvel. _. és még probléma hogy kb július közepén kicsit bunkó voltam vele. Többi lent?!

Figyelt kérdés

Tehát fb beszéltünk és (tudni kell hogy rappeket ír) mondta milyen jó szöveget talált ki... mindig szívjuk egymás vérét így írtam neki h "kis egoista <3" ellenkezett és írtam neki h "nekem mind1 hogy egoista vagye vagy nem akkor is utállak"

ezt nagyon magára vette tudom ha írtam volna egy smyleit vagy szívet nem sértődik meg. Azóta két mondatot beszéltünk ott is annyit mondott "nem". Nem akarok vele járni de hogy békíthetném ki?



2012. aug. 12. 00:39
 1/3 nikikee457 válasza:
Kérj tőle bocsánatot
2012. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 legly ***** válasza:

Eléggé elrontottad..csak a bocsánat segíthet vagy hogy végkép elfelejts és éljétek tovább mind2en a kis életeteket..


Üdvözlettel

Legly

2012. aug. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hogyan kérjek bocsánatot? Nem tudom hogy kezdjek neki és érzem egy simma bocsi nem fog segíteni.
2012. aug. 12. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!