Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi ez? Lehet belőle még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi ez? Lehet belőle még több? Hogyan érjem el, hogy legyen? Mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap találkoztam egy fiúval, 2 éve barátok vagyunk, interneten beszéltünk eddig csak, most jutottunk el találkáig.

A srác sokat hangoztatja, hogy szeret, meg imád ("barátilag") , meg milyen jó csaj vagyok, stb.

Ő is piszok jó pasi...

Mindig van témánk, szóval nem gáz semmi.

Viszont van barátnője...a csaj Vidéken él, nem találkoztak még soha, de "szeretik egymást"....6 ismerőse van a lánynak facebookon...találka közben hívta a lány " szeretlek, bár itt lennél velem, hiányzol" és rá 10 mp-re, a fiú közölte hogy ő neki menni kell...


Közben húzza az agyamat mindig...bökdösi a hasam...úgy lép, hogy összeérjünk...cukkol...


Nekem igazából nem volt még kapcsolatom, nem vagyok belé szerelmes....de most érzem először azt, hogy akarom!!!!



Legközelebb lehet szó egy moziról, vagy egy jégkoriról....


Próbálom megfűzni, hogy jöjjön el velem táncolni... nem mondott rá nemet, de igent sem még..


Mit tudok csinálni??!

Nap mint nap rám ír...hol én őrá...szóval nincs kimaradás...



Szóval...bocsi hogy ilyen hosszú lett


Bejövünk egymásnak, 'van barátnője', mégis velem találkozik, engem cukkol, nekem ad jeleket, ami nekem nagyon bejön...és (gáz) de többet akarok....



Előre is köszi! És bocsi!!


16/L és 18/F



2012. aug. 13. 08:28
 1/5 legly ***** válasza:
100%

2 dolog lehet vagy tényleg érez irántad valamit, vagy csak "játszik" veled, mivel nincsen itthon bnője és hiányoznak neki ezek a dolgok


am az életkor az én szemszögemből tökéletesen még elfoghadható


Üdvözlettel

Legly

2012. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A korral nincs gond...de ha meg játszik...akkor? egy gyökér...már bocsánat..

Hogyan tudnék úgy közeledni, elérni valamit, hogy közben tiszteletben tartsam azt a "barátnőt" ?


Szóval hogy ő tegyen valamit, de kiprovokáljam...



Nyelvnyújtásra jön a bekapom szöveg...ezt esetleg felhasználni...?

2012. aug. 13. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Én egy 18 éves sráctól kicsit több komolyságot és felelősségtudatot várnék.


Semmiképp se kezdeményezz.

2012. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
úgy nem tudsz közeledni h meg ne bántsd a barátnőt...akkor inkább mondd meg neki hogy mi az érzésed, és ha tényleg csak barátkozni akar, akkor ne így barátkozzon, mert ez neked kellemetlen, mert úgy érzed, hogy így megsérted a barátnőjét...ha meg nem csak barátkozni akar, akkor szerintem mondd meg neki h döntsön, a döntésig viszont nem találkoztok
2012. aug. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miközben olvastam azon tűnődtem, hány évesek is lehettek? én olyan 13-14 évesekre tippeltem aztán jól meglepődtem hogy 16-18. gyerekes, kib_szott dedósok vagytok, jó hogy a hajadat nem huzigálja a srác. áh kár ide a szó tesó!
2012. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!