Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék hogy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy kapcsolat legyen belőle ne csak szemezés meg ilyesmik?

Figyelt kérdés
Sose voltam a nagy randizós tipus,de most szeretnék összejönni egyik melótársammal. Szemezésen kivül, csak annyi volt hogy köszi hogy kinyitottad nekem az ajtót, meg jajj bocsi hogy "véletlen" neked mentem...ő is félénk én is,és nincs ötletem hogyan ismerkedjek meg vele. mégse szólithatom csak úgy natúr le...
2012. febr. 7. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd fel egy kis cetlire, hogy többet akarsz és add oda neki.
2012. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre kezd amolyan frappáns kis megszólalásokkal, hogy pl. mikor kinéz az ablakon, te ,, szép időnk van - hatalmas mosollyal :)", vagy ajtóban pl. ,,Jaaj, sok a munka! - vicces mosoly"
2012. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet bár iwiwen már kapott egy emailt, de még nem lépett be és nem olvasta el :(
2012. febr. 7. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Légy türelemmel.

Lehet összejöttök és 20 év múlva már unni fogod.

2012. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sose unnám meg, ő pont olyan mint amit megálmodtam kiskoromban...:D
2012. febr. 7. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt gondoltam 10éve az akkori exemről...
2012. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de ari:) szemezni jó:)
2012. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1 órája azon gondolkodom mi lehet a megoldás a kérdésedre.

Arra jutottam, hogy mutasd meg neki ezt a kérdést ezen az oldalon. Szerintem jót fogtok nevetni és közben meg tudod fogni a vállát-kezét-fenekét.

2012. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!