Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék felszabadult és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék felszabadult és humoros lenni azok mellett, akik tetszenek nekem?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy jókedvű, humoros lány vagyok, a barátaimmal, megszokott társaságban.

Idegenekkel is könnyen elcsevegek, azonban akkor megáll a tudomány, ha olyan fiú közelébe kerülök, aki bejön nekem. Magyarra lefordítva a szót, egyszerűen nem tudok önmagam lenni, és nem tudom viccesre venni a figurát, hanem erőltetett leszek és ettől kínosan érzem magam. Szinte kivétel nélkül mindig ez van, ha vonzó pasi közelébe kerülök. De ha olyan fiú közelébe, aki nem tetszik/nem mozgat meg bennem valamit, akkor ugyanúgy önmagam vagyok, vagyis felszabadult, vidám stb.

Miért van ez, és hogy a fenébe tudnék ezen változtatni? mert így ezek a srácok, csak ezt a feszélyezett, hallgatag oldalamat ismerik meg és akkor nem akarnak majd többet találkozni velem, mert azt hiszik mindig ilyen vagyok... annyira utálom magam ezért... lehet ezen valahogy segíteni? hogy ne jöjjek zavarba ilyenkor?


2012. aug. 14. 12:07
 1/1 anonim válasza:
Nyugi nekem ugyanez a problémám,sajnos erre nincs megoldás, idővel biztos jobb lesz majd ha jobban megismerkedtek biztos felszabadultabb leszel melette is velem is így szokott lenni. mindenkinek kell egy kis idő még megnyílik a másik előtt. amikor olyan pasi van a közeledben aki tetszik próbálj megnyugodni és természetesen viselkedni tudom ez nem könnyű de ha ilyen a természeted nem nagyon tudsz változtatni rajta és hidd el nem te vagy az egyetlen :)
2012. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!