Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresős téma! Lányok, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős téma! Lányok, ez hogy van?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal társkeresőn. Randiztunk is, utána leveleztünk, hogy jól éreztük magunkat és meg is beszéltünk következő randit. De ezeket már e-mailben beszéltük. Aztán látom hogy ugyanúgy többször feljár a társkeresőre, meg új képeket is rakott ki, de e-mailemre csak napi egyszer válaszol. Nem biztos hogy ez jelent bármi rosszat, csak nekem akkor is fura, neki meg nem akarok rinyálni hogy nekem ez fura, nehogy azt gondolja hogy magyarázkodnia kell. Csak ez olyan lehangoló, elgondolkodtam hogy van e értelme így még randizni, ha az eddigi alapján nem gondolja úgy hogy minek társkeresőzzön tovább. Szóval csak én túlzom el, vagy mi van? F/24
2012. aug. 14. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az van,hogy ismerkedik továbbra is.
2012. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszi!
2012. aug. 14. 21:46
 3/12 anonim ***** válasza:
beszélj meg vele egy újabb találkát, azzal fent tarthatod a lángot:)
2012. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én ha valakivel megismerkedek társkeresőn, és már a második randit is megbeszéltük volna, akkor biztos nem böngészném továbbra is a társkereső oldalt, meg nem raknék fel új képeket. szerintem kérdezd meg, hogy akkor lesz-e második randi vagy sem. Ha jó későn válaszol,halogatja, akkor biztos nem szeretne jobban megismerni Téged.

De remélem tévedek:)

22L

2012. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, m ez elég kellemetlen érzés, de tényleg jobb ha nem írsz. Sajnos ez van :(:(:( ez tényleg lehangol. De hát nem tudsz mit csinálni, reménykedhetsz hogy csak alaptalan féltékenység, a legjobb ha próbálsz nem is rá gondolni.


Csak ha meg nem is gondolok rá, akkor meg igen én is akkor most mi a francot csináljak, nem is feltétlen szomorú leszek, de elmegy az a tűz?/hangulat az egész dologtól. Lehet persze próbálkozni, de ugyanúgy lehet továbbélni is, ami sokkal járhatóbb út. Persze lehet hogy közben SZÉTZÚZÓDIK a szíved. eeeeee :(:(:(:(:(

2012. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát eddig az van hogy találkozni fogunk, ma is írta. Szóval ezzel nincs is gond, elvileg akar találkozni ő is. Csak hát akkor sem értem, hogy ha akar találkozni még, akkor miért nem ide koncentrál inkább?
2012. aug. 14. 21:55
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy emiatt úgy elmúlik az a varázs, aminek kellene lennie. Persze ha úgy alakul hogy mégis találkozunk, és az jól sikerül, akkor talán azzal lehet javítani a csorbán.
2012. aug. 14. 21:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Harmadik-negyedik ismerkedős randi után, mikor már elcsattant a csók, akkor szóba lehet hozni, hogy "akkor most törölhetjük magunkat?"

Addig nem róhatod fel neki, hogy feljár. A lányok nem úgy működnek a társkeresőn, mint a fiúk, hogy írnak a srácoknak, nem kapnak leveleket, fogadják a megkereséseket.


24/N

2012. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az nem is zavarna nagyon ha látom belépni, de többször van ott, az én levelemre meg nem válaszol, csak miután már vagy hatszor belépett. Ha azt mondja hogy akar találkozni, akkor gondolom azért akar mert lát fantáziát az egészben, meg lát esélyt hogy együtt legyünk, akkor feljön a netre akkor nem értem miért nem ír, lépjen be oda felőlem, de utána írjon nekem is.
2012. aug. 14. 22:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt a szakaszát ne parázd túl a dolognak, nem érdemes. Ebben a fázisban még mindenki több vasat tart a tűzben.
2012. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!