Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közelítsem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsem meg?

Figyelt kérdés

Egy előkészítő kurzuson megismertem egy lányt. Egyszer kimentünk együtt kajálni de ennyi. Engem felvettek az egyetemre, de őt nem. Rendszeresen és sokat beszéltünk a facebookon de nehéz megközelíteni, próbáltam elhívni de nem nagyon akar jönni, bár eleinte volt róla szó, hogy jön. Néha válaszol néha nem. De valahogy úgy egyben úgy érzem bejövök neki, csak össze kellene magam szedni.


Most arra gondoltam, hogy, ha addig nem száll rá valami srác, várok egy fél évet és azzal az indokkal, h segítek neki felkészülni az egyetemi felvételihez találkozgatok vele. De mondom, így spontán találkozókra még nem nagyon érett meg a kapcsolat, ez pont az a fajta lány akiért tényleg tenni kell, és tényleg bizonyítani... de nem hiszem, hogy ezt a facebookon kéne. Viszont a facebook egy jó tükör a valódi életemről, szóval ha az rendbejön azon keresztül látni fogja.


Hogy csináljam?



2012. aug. 14. 22:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy férfiasnak talál, kroban is megfelelek (ő 18 én 22) de nem nagyon passzol össze az életünk egyenlőre, ez a baj.
2012. aug. 14. 22:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy kicsit most rossz neki, hogy téged felvettek, őt pedig nem. :/ Ez nem egoizmusra utal, csak azért lehet, hogy rosszul esik neki. Az jó ötlet, hogy majd segítesz neki felkészülni az egyetemi felvételijéhez. Hívd el valami izgi programra, eleinte ne az "uncsi" fagyizgatás legyen pl. Hívd el moziba valami jó filmre. :) Utána elmehettek sétálni, vagy valami, beszélgethettek, őszintén elmondhatod neki, hogy sajnálod, hogy neki nem sikerült az egyetem. Aztán mondd el neki, hogy tetszik neked, és megszeretnéd jobban ismerni. :) Nem kell mindent túlbonyolítani, mondd el neki őszintén. De valami izgi programra próbáld őt invitálni, abba lehet, hogy belemegy majd.
2012. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj annyi hülyeséggel írtam már rá a facebookon h szerintem nem vesz komolyan, nem jönne el... :/ lehet hanyagolni kéne egy kicsit, de amikor legutóbb ezt tettem egy lánnyal, összeszedte közben egy másik fiú
2012. aug. 14. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
azért egy próbát megérne, ha meg sem kérdezed akkor tuti hogy nem fogtok talizni...
2012. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az se jó,ha nagyon nyomulsz rá,ettől csak taszítod magadtól.Ne kell folyton rajta lógni,de légy vele kedves és laza.ha nagyon görcsösen akarod őt,nem fog összejönni.Hagyj időt a dolognak,nem kell elsietni...,de ettől függetlenül szervezz vele néha azért közös programot,hogy még jobban megismerd.

Ha meg összejön egy másik sráccal akkor nem is igazán tetszettél neki.

2012. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, nem? :) Egyszer élünk! Amúgy igaza volt az előttem szólónak, annyira ne nyomulj, csak szép finoman...
2012. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!