Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közelítsem meg? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsem meg? Hogyan álljak vele szóba! (Többi lent! )

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon tetszik!! de soha nem láttam élőben soha nem is beszéltem vele semilyen formában de a képei alapján nagyon tetszik!! facebookon akadtam rá valahogyan. nem lakik tőlem messze csak pár kmterre... de fogalmam sincs hogy hogyan közeledjek hozzá már annyit megtettem hogy bejelöltem isminek ő vissza is igazolt már csak azt nem tudom hogy hogyan irjak rá stb vagy mit irjak neki?? valaki tud valami tippet adni?
2011. dec. 5. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Van kedves beszélgetni? a képeid alapján szimpatikus vagy nekem....
2011. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg kérdezd meg, mit szokott csinálni, hova mászkál, aztán te is menj oda, és beszélgess vele,kezdésnek ez is jó.
2011. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó ezek nem hülyeségek ezek a dolgok... de én valahogyan biztosra akarok menni nem akarok nyumulni sem nehogy hirtelen lerázzon.. én ilyenre gondoltam hogy egy idő után ráírok megkérdezem hogy ki ő honnan ismerjük egymást stb mintha nemis én jelöltem volna be úgyis van egy csomó olyan ismim akiket nem is ismerek de sztem sokan vannak így ezzel. aztán felhozok valami témát és megpróbálok vele beszélgetésbe keveredni...stb stb vagy ez nagyon gáz??
2011. dec. 5. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,gáz. NEhogy bejátsz ezt hogy jajj honnan ismerjük egymást? Ez olyan mintha azt mondanád,hogy na te bejelöltél engem akkor tetszem ám neked. Pláne ha még emlékszik is hogy te jelölted be totál hülyének fog nézni. Azt fogja gondolni,hogy bejelölgetsz mindenféle csajokat és ő csak egy a sok közül akiket be akarsz cserkészni és nem is emlékszel már rá. Szánalmas!
2011. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Micsoda gyáva kukac vagy te.. Férfi az ilyen?!
2011. dec. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!