Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok volt már olyan pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan pasitok aki kevésnek érezte magát hozzátok? Fiúk is válaszoltok ha voltatok ilyen helyzetben, mi volt ennek az oka?

Figyelt kérdés
Meseljetek torteneteket. Pl a pasi kisebb vegzettsegu volt.nalatok, csunyabb volt, nem volt gazdag, nem volt olyan pörgős mint ti stb.
2012. aug. 15. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sajnos voltam...nem értettem meg, hogy a párom akar folyton partyzni meg miért van mindenhez ilyen k*va jó kedve. Nem volt pénzem ugye...és ő hiába mondta, hogy neki nem az fontos, szakítás után össze jött egy olyan pasival aki már dolgozik stb...szóval az ilyen dolgok általában be is szoktak jönni:/
2012. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Évike147 ***** válasza:
Hát ha önbizalomhiányod van de Ő mégis szeret akkor ezen csak Te és kis részt Ő tud rajtad segíteni. Össze kell szedned magad, mindenféleképpen más irányból kell ezt nézni, hiszen ha ezen kattogsz hogy kevés vagy hozzá ez be is fog következni. Nem tudom milyen okból érzed magad kevésnek, de próbálj pozitív dolgokba kapaszkodni az önsajnálkozás helyett. Illetve beszélj vele erről, sokat segít ha megnyugtat afelől, hogy semmi baj :)
2012. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!