Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze akarok jönni egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akarok jönni egy csajjal, de nehéz helyzetben vagyok, segítség?

Figyelt kérdés

Szóval megismertem egy közösségi oldalon egy lányt,akivel tényleg jól el tudok beszélgetni,eddig legalábbis interneten ... egy problémám van,hogy a lány külsőre nem valami szép ..

mondjuk testre full :P najó komolyra fordítva a szót,nekem nagyon fontos a külső,eddig nagyon szép barátnőim voltak ,nyílván azért mert anyagilag is elég stabilan állok,plussz úgygndolom,hogy jól is nézek ki ..

Tehát ti mit gondoltok,tegyem félre ezt a sztereotipiát és próbáljam meg egy esetleg rondább lánnyal is,hátha boldog lennék vele is ? mert azért tényleg nem minden a külső ..

22/F


2012. júl. 24. 11:57
1 2
 1/11 AvernusTriad ***** válasza:
Ez neked nehéz helyzet? Irigyellek...
2012. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd, jobb lesz neki.
2012. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most rögtön add megy a csaj e-mail címét, hogy figyelmeztethessük, mekkora gyökér vagy!
2012. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha már így vélekedsz róla, hogy "ronda " , meg "nem valami szép" , akkor szerinted nem fogod szegényt az első alkalommal egy számodra fullos csajra lecserélni ????

Ezt tisztázd magadban, aztán a lánnyal is !

2012. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Zsóka.a.a ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz ha így vélekedsz egy lányról hogy ronda....és számodra nagyon fontos a külső...azt mondtad nagyon fullos a teste csak az arca nem szép?...vagy akkor mi ronda benne?...szerintem hagyd a francba...keress magadnak egy szebb lányt...ne őt bántsd majd meg ha esetleg jön egy bombanő és levesz a lábadról...
2012. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit értem a problémádat, bár lány vagyok. Rossznyelvek manapság ezt sznobizmusnak hívják, bár rosszul van használva a szó... na mindegy. A lényeg az, hogy ha csúnyának tartod, akkor nem szívesen fogsz kimenni vele az utcára és megfogni a kezét... hogy a csókról már ne is beszéljünk. Szégyellni fogod, minden valószínűség szerint. Ez pedig neki is szar érzés lesz, mert észre fogja venni...

Viszont!

Interneten keresztül még nem tudhatod, hogy milyen a lány, az is lehet, hogy szar fényképarca van, de amúgy élőben nem is olyan rossz. Meg ha nem találkoztatok még honnan tudod hogy össze akarsz vele jönni meg azt, hogy ő mit gondol?

Egyszer nagyon tetszett egy srác, volt egy randink meg összefutottunk párszor utána véletlenül. Fbon nagyon jól eldumáltunk, élőben meg olyan visszahúzódó volt, hogy ha ketten voltunk is alig szólt! Borzasztóan idegesített. Szóval az internet gyakran becsapós! Előbb találkozz vele aztán filózz ezeken a dolgokon.

19/L

2012. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy szerintem is elég gáz a hozzáállásod, míg nem találkoztál vele nem tudhatod milyen az életben (egyszer randiztam egy sráccal, aki fotót nem tetszett, de a szövege nagyon meggyőző volt, adtam neki egy esélyt és találkoztunk, ő lett életem rózsaszínködös nagy szerelme, élőben annyira tetszett minden tekintetben - azóta persze szakítottunk, de sose fogom elfelejteni). Szóval élőben ítéld meg de ha zavar a külseje ne vesztegesd az idejét!
2012. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg találkozz vele és majd eldöntöd , hogy igazából mi is a problémád , vagy van e, vagy csak kicsit el vagy szállva magadtól stb.

Hidd el élőben másabb minden, lehet ez a lány úgy levesz a lábadról se perc alatt, hogy nem gondolnád ! Adj neki esélyt, de ha kicsit is úgy érzed, hogy kevés neked, akkor persze ne erőltesd !

Megsúgom neked , én nem tartom magam rondának, átlag arcú lány vagyok, a testem sokan irigylik, mert kondizok 4 éve és meg is látszik, a lényeg , hogy hozzád hasonló srác kérte meg a kezem 2 hónapja ...<3

2012. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért írd majd meg hogy döntöttél ....
2012. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ilyen helyzetben voltam. Megismertem egy srácot nete, nagyon rendes, vicces volt DE! nem voltak előnyös képei, stb. De mindenki tudja, hogy neten semmi sem az igazi. Így taliztam vele, és ott is hagytam valahol az eszem, úgy beleestem, annyira édes feje volt :))) 19/L (több mint 2 év kapcsolat)
2012. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!