Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik osztálytársam és ami azt illeti-Szerintetek hülyeség osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés
Korotok is lécii!!
2012. aug. 15. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évig lesztek még együtt ? Aszerint válaszolok :D
2012. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A korodat te is leírhatnád. De gondolom viszonylag eléggé nagyon fiatal vagy. Több ismerősöm is van, akiknek ez működött. Nekem biztos nem menne. Személyiségfüggő. Sőt! Függ a környezetetekben levő emberektől is(kis mértékben tanárok, nagy mértékben osztálytársak).

Hogy hülyeség-e? Attól függ, mennyire szereted.

2012. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1
2012. aug. 15. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, meg írtad, hogy írjunk kort. 20f
2012. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 1 év szerintem még belefér de eddig még nem tapasztaltam jót ezzel kapcsolatban :( Volt akinek ment sokáig de úgy megunták egymást a sok együtt lét miatt ezáltal hogy vége lett illetve a rosszabb eset ha "rosszul" szakítotok és utána jön a cikis kellemetlen helyzet 1 évig.Nem hülyeség de semmiképp sem előny.Én biztos nem tenném de ezt neked kell eldöntened
2012. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi osztályunkba 3 pár van és már mindegyik túl van az első évfordulón, sőt már a 2.hoz közelednek. De ehhez azért szerencse kell. 18l
2012. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem szarunk oda, ahonnan eszünk.
2012. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!