Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem bírom elviselni tovább, hogy egy lány sem szeret engem, hogy senkinek sem kellettem még sohaseom? 22f

Figyelt kérdés

Lassan 23 leszek, de még sosem volt barátnőm, egyszerűen valami baj van velem. Nem szeretnek a lányok, ha meglátják a képem fb-n, egyből bunkóznak velem, vagy lekoptatnak. Élőben is lekoptatnak a "van barátom" szöveggel vagy, hogy hogy nézek ki jellegűvel, esetleg undorral átitatott nézésekből kell vennem az adást, hogy én bizony nem vagyok egy vonzó jelenség a női nem szemében. Kezdek megőrülni, minden bajom van már, de közben játszom a boldog, kemény férfit itthon és élőben is, de már nem bírom sokáig. Szánalmas és szégyenteljes, de most is könnyezek fájdalmamban, nem bírom már sokáig, senki sem szeret, senkinek sem kellek. MIndenkinek van párja pedig, de nekem nincs úgy tűnik. Már az sem érdekelne, ha nem vonzó lánynak kellenék, csak végre én is érezni akarom, hogy valakivel ott vagyunk egymásnak és szeretjük egymást kölcsönösen, valakivel együtt szeretnék aludni és együtt kelni. Miért olyan nagy kérés ez? Edzek itthon, de kb. semmit sem érek vele, mert pocsék genetikám van, vékony vagyok sajnos, izom alig van, az is inkább a lábamon, karom gizda például, talán ez az undorító bennem vagy a fejem, az orrom?

Miért a rohadt külsőm miatt vagyok ennyire esélytelen, miért nem lettem magas és jóképű?! Ha ez így megy tovább én már élni sem akarok, így nem érdemes, minden nap hiányzik valaki az életemből. Anyámék nem értik, hogy miért nem tudok már olyan jól teljesíteni suliban, amikor azelőtt éltanuló voltam, de már nem megy ez sem, nem tudok koncentrálni, mert hiányát érzemm egy lánynak az életemből és szomorú vagyok, elkeseredett és félig üres, mint egy robot, aki csak él, de mégsem él igazán.



2012. aug. 15. 23:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akaszd fel magad!
2012. aug. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg küldhetnél képet, mert így baromira nem tudok mit mondani. :)
2012. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne játsszd meg a "boldog, kemény férfit". Egyrészt úgysem tévesztesz meg vele senkit, másrészt beragadsz egy szerepbe, ami egyáltalán nem te vagy, ez emészti el az energiád egy jó részét, ráadásul esélyed sincs így olyan lányt találni, aki önmagadért szeret.
2012. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Istenem, de unalmasak vagytok már...
2012. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja.
2012. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia !

Mindennek eljön az ideje.


Járj többet társaságba. Az otthoni edzés helyett járj inkább kondiba, ahol csajok is vannak. Hidd el fogsz a csajra többet is költeni, mint a kondibérlet :)


Az internetes társkeresőket is próbáld ki. Van ott is sok nagypofájú f@szk@lap, de nekem onnan volt több normális barátnőm is ... bár ki kell fogni.

2012. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!