Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti tényleg paráztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti tényleg paráztok attól, hogy egy randin ne legyen merevedésetek? És az nektek nagyon ciki, ha mégis feláll?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem paráztam ettől. Akkor lenne ciki, ha látja a lány, illetve ez se biztos, randitól függ. De tényleg nem izgatott még ilyesmi
2012. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz, nem ciki! Te mit szólsz hozzá lányként, ha egy fiúnak feláll, ha veled van?
2012. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem parázunk (legalábbis én nem), és nem ciki csak ha észreveszik (már pedig csak akkor veszik észre, ha tréner van rajtad de olyanba meg ki megy randira?!)
2012. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Az a dolga hogy álljon, és legalább a csaj is látja, hgoy nem vagyok impotens. Plusz szerintem (hangsúlyozom SZERINTEM) a lánynak is jó érzés ha tudja, hogy annyira szexinek találom, hgoy még a farkam is feláll rá.
2012. aug. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ilyen még nem fordult elő velem és soha nem is paráztam miatta :D
2012. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 4.-el értek 1et!
2012. aug. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a ciki mikor a randin nem áll fel! Igaz az én koromban már az első randin szex!
2012. aug. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig velem egyszer fordult elö, hogy a társamnak randin felállt, de nem szóltam, csak elpirultam.
2012. aug. 16. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!