Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin erre hogy reagáljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin erre hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszem egy fiúnak, és most jött ki a lépés, hogy mindketten itthon vagyunk a nyáron, hétvégén lesz az első randink.

Láttuk már egymást, de most fogunk először élőben beszélgetni, ezért még nem szeretném, ha megcsókolna, főleg, hogy ez lenne az első csókom.

Ha bepróbálkozik, akkor mit tegyek? Elfordulni nem akarok, mert nagyon tetszik. Esetleg pusziljam meg a száját? Vagy az arcát?

Tapasztalatlan vagyok ilyen téren, és nagyon izgulok... Előre is köszönöm, ha segítetek! :)

17/L, ő 19/F


2012. aug. 16. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
ha bejön neked a pasi miért nem akarsz vele csókolózni? de mondjuk ha nem akarsz valahogy kacéran utasíts vissza az arcra puszi szerintem jó ötlet :)
2012. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ha vonzódsz hozza akkor szerintem legaálbb egy szájrapuszi megengedett.

És ha majd haza kisér akkor Pl csinálhatod azt hogy megpuszilod a száját aztán a szájára teszed az ujjad és mosolyogva elbucsuzol. Szerintem az ilyen még a pasiknak is tetszik.

2012. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha közeledik hozzád, és meg akar csókolni, adj a szájára egy puszit, és mosolyogva mondd, neki, hogy "legközelebb nagyobbat kapsz", vagy valami hasonló. :)

Nem törvényszerű, hogy az első randin csókolózni kell, lehet, hogy be sem próbálkozik. Ha pedig kedvesen-viccesen visszautasítod, de puszit adsz neki, nem hiszem, hogy megsértődik. Éreztesd, hogy ettől még tetszik neked, csak nem akarsz ilyen gyorsan haladni.

Aztán lehet, hogy olyan jól érzed magad vele, hogy már te is vágysz a csókra, akkor csak nyugodtan, ha jólesik. :)

2012. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nekem túl gyors lenne a csók a legelső találkozásnál, szeretném előtte egy kicsit jobban megismerni. :)

Köszönöm szépen, sokat segítettetek! Eddig tartottam emiatt a randitól, de most már inkább az van bennem, hogy nagyon várom. :)

2012. aug. 16. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell izgulni miatta :) És ne is tervezgess, mert soha nem uj jön össze semmi.


2 dik válaszoló voltam.

2012. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugy*
2012. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm még egyszer. :)
2012. aug. 17. 14:47
 8/8 anonim ***** válasza:
az elsőn nem szokott mindenki csókolózni, az szerintem olyan nyomulós. nekem eddig minidig a 2.-on volt.
2012. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!