Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy a rossz, könnyűvérű lányok jobban vonzanak?

Figyelt kérdés

Alacsony, vékony, aranyosnak tartott fiú vagyok. Aki inkább gátlásos, önbizalomhiányos és távolról sem társasági ember, de ha buli van, akkor úgy leiszom magam, hogy egészen emberré válok, de józanon inkább jó fiú vagyok, de nem szent persze. A sok gátlás és a külsőmmel való elégedetlenség az oka, hogy csak részegen tudom királynak érezni magamat és merek bármilyen szép lányra nyomulni, mégha el is utasítanak.

Akkor semmi sem fáj, majd csak utána, józanon.


Nos, a lényeg, hogy neten is egyszerűen nem tudok mit csinálni a jó kislányokkal, ellenben a rosszakkal annál inkább tudnék mit csinálni, ha nem paráznék folyton a külsőm miatt. Folyton attól tartok, hogy nem vagyok elég jó külsőre és majd csúnyán lekoptatnak, ha meglátnak. Szeretném kigyúrni magamat, de elég nehézkes, gyors anyagcserém van és csak itthon tudok edzeni anyagiak miatt.

Még mindig egyetlen egy rib@nc lány az, akit igazán szeretnék megkapni, de nem merem felvállalni a külsőmet előtte, egyszerűen túl jól néz ki, főleg mióta láttam meztelenül is. Egy egész képsorozaton keresztül levetkőzött nekem egy hónapnyi ismerettség alatt folyamatosan. Eleinte csak bugyi, melltartó, aztán már azok is lekerültek végül. Talán csak így szereti mutogatni magát, bár adatlapja alapján fura mód épp rendes lánynak tűnt, semmi olyan képe nincs fent ott, amin akárcsak kicsit is kivillana valamije, elég érdekes, hogy priviben már egészen másnak mutatja magát. Eleinte elég elutasító és bunkó volt velem, de valahogy mintha megtörtem volna a pajzsát és hirtelen rendes lett velem, meg folyton keresett, valahogy túlságosan megtetszett, megkedveltem, pedig csak a szex volt a téma többnyire, igazán nem tudtuk megismerni sem egymást. Én sosem írtam rá, ő keresett egy hónapig, de ez már a múlt, mert azóta sem beszéltem vele, bár megtehetném bármikor, mégsem megy, pedig hiányzik ez a rossz lány. Azt hiszem, ha jó pasi lenne, nem lenne kérdéses, hogy már szexeltem is volna vele. Ő maga kérdezte, hogy elmennék-e szexelni hozzá. A meztelenkedést is ő kezdte. Nem kellett kérnem sem fura mód. Nyílván gyökérnek tart, hogy nem mentem el most a nyáron hozzá. Más meg simán kihasználta volna a lehetőséget.

Az a fura, hogy én igazából az érzelmes, kedves, jó fiú típus vagyok, voltam, vagy már nem is tudom. Mert jó ideje valami van velem, mintha már nem is lennék olyan jó, mintha már csak a szexre hajtanék, mintha már nem hinnék benne, hogy lehet rendes lányt találni, pontosabban, ha van is rendes lány, nem vonzó a számomra, illetve ritka aszexeuálisnak tűnt eddig mindegyik ilyen lány. Én imádok a szexre célozgatni, beszélgetni, pimaszkodni, de a jó lányokkal ilyet nem tehetek meg, mert egyből perverz állatnak tartanak és lelépnek. Talán ezért is vonzódom jobban a rossz lányokhoz. Talán én sem vagyok olyan jó fiú, mint aminek látszom vagy gondolnám magamról.



2012. aug. 16. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de a kérdésedre válaszolok. Azért, mert nem szereted a kihívásokat, van egy perverzebb éned is nyilván...
2012. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mert értük nem kell harcolnod. és ez a baj a mai fiúkkal, sajnos egyre több ilyen van. és mielőtt még rám fognátok, hogy általánosítok: tisztelet a kivételnek, mert még van. megismerkedtem egy sráccal, szimpatikus volt meg minden, nem engedtem neki, hogy lesmároljon, azóta nem keres.

19l

2012. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma 17:37


Valószínűleg azt hiszi, hogy nem jöttél be neki. Én így éreznék és inkább keresnék olyat, akinek bejövök külsőre.

2012. aug. 16. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:

mert a "rendes"lányoka macerás felszedni,és velük is kell maradnimeg beszélgetni,...stb

egy lotyó a nyerő,kevés duma sok sex.

2012. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bejött nekem, de nem gondolom, hogy 15 perc ismeretség után keresni valónk lenne egymás szájában :)
2012. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!