Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz fogakkal megátkozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz fogakkal megátkozott fiú társaim! Nektek sikerült olyan lányt találni, aki elfogadott titetek ennek ellenére is, vagy ti sem mertek ismerkedni lányokkal, ahogy én sem emiatt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
van egy haverom, akin bár mindig röhögünk milyen csunya fogai vannak, de már végigkurta a környéket.Minden csaj aztmondja hogy csunya, de kitartóan próbálkozik és a csajok beadják a derekukat neki.
2012. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Wtf!!!

A fogmosás és a fogorvos csodákra képes hidd el, ahogy a túrós f*sznak is a mosdás az ellenszere! XDDD

2012. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
az én páromnak is rosszak a fogai,engem nem zavar,most tervezi amúgy a műfogsort,de együtt vagyunk már több,mint 8 éve...nem a külső a lényeg!!!
2012. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a mai tini lányok nem ilyen elnézőek szerintem, sajnos túl korán romlottak el, hirtelen történt, ásványanyaghiány lépett fel nálam, azelőtt tökéltes, nagyon jó fogaim voltak, míg osztálytársaimnak már akkor is húzták, tömték nekem folyton dícsérte a doki, hogy milyen jó fogaim vannak, de sajnos 16 éves koromtól kezdve csak folyamatosan romlani kezdtek, most vagyok 22 és már 4 fogam hiányzik a többivel is folyton a dokit kell járnom, előbb vagy utóbb korona kell vagy, ami nem menthető kihúzásra kerül.
2012. júl. 31. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg baromi gyengék a fogaim. Bármilyen fogrémmel mosom, akkor is gyenge. Megeszek egy mogyorót és letörik a fogam. Már az összes újra van építve, szerencsére a színével nincs gond és többé kevésbé egyenes is, meg szépen egybe lettek csiszolva, így csak nagyon nagyon közelről látszódik, hogy valami ott nem volt rendben, de ha beszélgetek valakivel és közben mosolygok, akkor nem látszódik. Én is baromi sokat jártam fogorvoshoz, pedig nagyon félek tőlük, szerintem már kb 100-130 ezret simán ott hagytam. Most nagyjából oké, de egy keményebb kajától bármikor letörhet újra.

Egyébként ha nem feketék a fogaid és nem rohadó a szájszagod, akkor annyira nem stressz. Sokkal keményebb esetek vannak, amikor a palinak tiszta sárga meg fekete a foga (nem dúsgazdag maffiozó) és mégis olyan nője van, hogy atyaúristen... Ez miatt ne stresszelj!


22/F

2012. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 17:06


Hát épp ez az, hogy az ásványianyaghiánytól úgy meggyengült belülről a fogzománc, hogy az összes törik mindentől már szinte. Amíg nem lesznek megcsináltatva, amire sajnos nincs pénzem, addig így szenvedek velük, a húzás és tömés, fúrás, gyökérkezelés ingyenes, addig azzal kezelgeti az orvos, amíg tudja

2012. júl. 31. 17:24
 7/9 anonim válasza:
Nekem bár épek a fogaim, mindegyik egészséges,azonban sok eléggé csálén áll és emiatt voltak kétségeim tinikoromban,de rájöttem csak magamat spanoltam,mert a csajok totál leszarták a dolgot sok észre se vette.Bár a te eseted másabb,de szerintem ha ép vagy épnek látszanak az ember fogai akkor nem hiszem hogy túl nagy probléma lehet,nyilván ha kihullik az első metsző fogad azt jó pótolni mihamarabb xD
2012. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
neten ismerkedtünk meg, ott nem látta a fogaimat, aztán elfogadott ezzel a hibámmal együtt.
2012. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A világ kerek és valamilyen csoda folytán az olyan embereknek is van csaja akiknek a szájába még belesz@rni sem lehet mert annyira ótvar hányinger a szájhigiéniájuk! Szóval ha te is egy ilyen szánalmas igénytelen ember vagy akkor nem kell aggódnod.

29F

2012. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!