Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért higgyek a monogám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért higgyek a monogám nőkben, ha még egyet sem láttam? 21/F

Figyelt kérdés
Anyukám világ életében megcsalta apukámat, ezt be is vallja. Apukám elvált, azóta egy férjezett nő a szeretője. Van egy barátom, akinek nagyon szépen éltek a szülei, szerettem hozzájuk járni, mert szinte a "bőrömön éreztem" az otthon melegét. Csak nem rég náluk is bejelentette anyuci, hogy elköltözik egy másik pasival. Szóval nincs előttem egy olyan példa, ami bizonyítaná, hogy érdemes hinni benne, hogy engem majd nem fognak megcsalni.
2012. aug. 17. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastam egyik nap a kérdés párját pasival :D

Amúgy meg példa és ellenpélda is van nőben és férfiban is.

2012. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 poiu ***** válasza:
A zárt párkapcsolat nem elhatározás kérdése. Én pl. monogám kapcsolatban élek 33 éve, előtte ezt el sem tudtam volna képzelni. Nem valami morális oka van, egyszerűen nem hiányzik más. Ha a pároddal meg tudjátok adni egymásnak, amire szükségetek van, akkor hülyék lennétek kilépni a kapcsolatból.
2012. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok, nem lepek felre. Ha mindent megkapok a kapcsolatomtol, akkor sem. Ha nem kapom meg azt, amire vagyom, inkabb szakitok, mint felrelepek. Hazassagot kevesen szeretnek felrugni gyerekek, meg kozosen kiepitett dolgok miatt. De nehogymar 2 csalad peldajabol iteljel. Eleg szuk latokoru lehetsz.
2012. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És én miért higgyek a monogám férfiakban?

Apám csalta anyámat, anyám sajnos elhunyt, lett barátnője, utána őt kezdte el csalni. Olyan sztorikkal jött nekem, hogy még a tele gumi a farkán volt, már ment másik nőhöz. Az én ágyamban kefélte a szeretőit.

Párom öccse k*rvázik a nője mellett.

Anno az iskola társaim, fiúk, mind azt vallották, hogy egy idő után félre kell menni, mert unalmas lesz az otthoni szex.

Előttem sincs semmi jó példa, sőt, itt is csak az idiótábbnál, idiótább hímeket olvasom, mégis 6,5 éve együtt vagyok párommal. Ámen.

2012. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te, előbb dugj meg egy nőt, és csak utána kezdj el ezen rágódni...
2012. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne higgyél b+meg, te dolgod. Úgyse hiszed hogy van, én még sose csaltam meg egyik pasimat sem, ha megoldhatatlan probléma volt akkor szakítottam szerintem így sokkal tisztességesebb mint megcsalni. A mostanival 1,5 éve vagyunk együtt de eszembe se jutna megcsalni
2012. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne higgy, ha nem akarsz.

Csak akkor ne kezdj monogám kapcsolatba nővel, mert megkeseríted az életeteket.

2012. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak, csak ritkák. Általában, ha mindent megkapnak a kapcsolatban, akkor nem csalnak meg. Ez ugyanúgy igaz a férfiakra is. Persze van az a kategória mindkét nemnél, hogy nem tudsz neki eleget adni, mert űzi a vadászösztön.
2012. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!