Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondhatnék a srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatnék a srácnak, akivel közösségi oldalon ismerkedtem meg?

Figyelt kérdés
Már nyár eleje óta chattelünk de még nem tudtuk összehozni a találkozót. Elsősorban miattam, mert nekem nem volt alkalmas.Mostanra tiszta vizet öntöttünka pohárba, elmondtam, h. válni fogok és hogy van egy kisfiam. elmondta, neki is van, de már ő is szakított a párjával de ott házasság nem volt. Úgy néz ki, elfogadta a helyzetemet és továbbra is érdeklődik irántam. De itt a hosszú 7vége, mikor ráérnék mert a kisfiam most az exem családjánál lesz és ő nem tett utalást arra, hogy találkozzunk. Azt mondta, dolgozik egész 7végén. Nagyjából tudom, miről van szó és el is tudom képzelni, hogy nagyon nagy a tétje és a felelőssége, 60 km-re lakunk egymástól, de akkor is... ha beszélhetünk, jó 5let, ha a lényegre térek? Értem ezalatt, hogy megmondom neki, belefáradtam a virtualitásba, nekem hús-vér emberekre, barátokra van szükségem és valóban próbáljunk előreláthatóan kitűzni az elkövetkezendő 2-3 hétre egy időpontot és megpróbálni megcélozni, ha nem jön közbe semmi. Ha meggondolta magát és idegesítik a körülményeim, hagyjuk abba ezt az egészet, de ha valóban nem, és tényleg érdeklem őt, akkor próbáljunk belőni egy találkozót.

2012. aug. 17. 19:38
 1/10 anonim válasza:
Egyetértek a gondolatmeneteddel. Hozd fel neki a hosszúhétvégés találkozót, ennél alkalmasabb időpont nem is lehetne, 20.-án is sok program van amit közösen meglátogathattok, tűzijáték közben beszélgethettek stb. Akkor biztosan nem dolgozik. Ha elutasít akkor valószínűleg megunt várni rád. Próbálkozz!! Sok sikert!!
2012. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:

Igen! Beszéld meg vele, tegyél pontot a végére h mi is lesz!

Mert neked sem és neki sem mindegy! Nem 16 évesek vagytok...

2012. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet, hogy feldobog ezt a találkozásos dolgot. Biztos bele fog menni. Ha ennyi ideig várt szerintem nem véletlen. Legalábbis én nem szoktam ennyit várni olyan nőre, aki nem érdekelne. Hajrá!:)
2012. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha fent vagyunk mindketten a chaten és én látom, várjam meg, hogy rámír vagy én is írhatok ha látom először. 1x írtam rá én többi alkalommal mindig ő kezdeményez de valamikor órák múlva vesz észre.
2012. aug. 19. 07:33
 5/10 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem, hogy mindig a férfié legyen a kezdeményezés vagy én is megtehetem?
2012. aug. 19. 07:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ráírhatsz. Ha ő nem ír rád. Aztán egyszer feldobod, hogy mi lenne ha találkoznánk vagy valami.
2012. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ASOT ***** válasza:

nem ciki ha a nő is kezdeményez....

találkozz vele mihamarabb

2012. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges az is, h. ebben az esetben már ő várja, hogy én hozzam fel mikor többnyire ő próbálkozott és viccesen meg is jegyezte le akarom rázni. Igaz, akkor egyetlen alkalommal ajánlottam neki mást, csak neki meg az a nap nem volt jó. Lehetséges, h. azt várja most, h. én utaljak rá, h. találkozhatnánk mert már a chettelésnek értelme nincsen. Vagy tali a közeljövőben, vagy semmi. Jól látom?
2012. aug. 19. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha te kérdezed meg. De nem filózz rajta ennyit. Mindjárt vége a hosszú hétvégének.:)
2012. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindjárt vége de nincs online telefont nem váltottunk MÉG. hát pedig jövő 7végén nem tudunk találkozni akkor én nem leszek, akkor felhozom neki a 2 hét múlva lévő 7végét.
2012. aug. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!