Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire szeretitek az előkelő randikat (vacsora, színház)?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szeretném..bár szerintem én még túl éretlen vagyok az ilyenekhez. 16/L
2009. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
a vacsorát nem díjazom, de a színház vagy vmi komolyzenei program nagyon tetszene. 19/L
2009. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

nekem még sohasem volt ilyen "randi" sőt olyan se, amire azt mondtuk volna, hogy randi :) nem is baj, így kötetlenebb volt mindig találkozni, nem is hiányzik egyáltalán, csak hülyén érezném magam azt hiszem :D

22l

2009. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem még nem volt, de tetszene, szeretem az elegáns helyeket :) 18/l
2009. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a legtöbb lány szerintem kényelmetlenül érezné magát ha nem lenne hozzászokva ilyesmihez, de ha a lányt érdekli a színház vagy más hasonló dolgok akkor szerintem jó ötlet
2009. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
szerintem tök jó ötlet:) nekem tetszene:) 19L
2009. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
en utalom oket:D
2009. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem hívtak ilyen randira,de én nagyon vágyom egy vacsorára...ha a fiú süt főz,akkor meg mégjobban,mert az azt jelenti,hogy szeret. :$

De egy éttermi vacsora is megtenné.


Ha színházba hívna,akkor igent mondanék,de nem szeretem a színházi előadásokat... :/

2009. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes lehetsz, ha érdekel, mit szeretnek jobban a lányok. :)

Attól függ, milyen a csaj stílusa. De ne ítélj külsőre... Szerintem az a legjobb, hogyha megkérdezed, úgy, hogy az egyik választás lenne a vacsi és/vagy színház, a másik választás pedig valami olyasmi, amit együtt lehet csinálni, kreatív vagy sport vagy darts, biliard, bóling, egyéb. Mindenképp olyat találj, ki amit szerettek mind a ketten, különben rosszul éreznétek magatokat és nem tudnátok önmagatok lenni.

És megmondod neki, hogy azért kérdezed, mit szeretne, mert ezzel is legalább jobban megismered. Tuti, hogy örülne, ha jobban meg akarnád ismerni.

Nekem a vacsi sablonos, és nem szeretem, ha egy férfi sokat költ rám, mert én nem tudom viszonozni. Kovéve, ha ő főz. De csak, ha szeret főzni egyébként is. Másrészt eddig csak olyanok ajánlottak vacsorát, akik le akartak fektetni, azt hitték, annyi elég ehhez...

2009. júl. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
én szívesen megyek színházba
2009. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!