Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön, ha egy fiú tud táncolni?

Figyelt kérdés
Illetve milyen tánclépések jönnek be nektek?

2012. aug. 18. 08:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Igen. A b*zis táncok.
2012. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor, ha közben más fiúkat is ölelget.
2012. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen bejön, én is szeretek táncolni, és jó, ha a férfi is tud.

Feltételezem te nem vagy a parkett ördöge, mert ez elég butuska kérdés volt, hogy milyen tánclépések jönnek be :D :D

2012. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

eltaláltad, de rajta leszek az ügyön mert érdekel is a tánc. :)

Ezt a tánclépést úgy értettem, hogy keringő, csárdás, cha-cha-cha, samba stb na van elég sok-féle.

2012. aug. 18. 09:11
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, mert némely férfi/fiú mozgását kifejezetten izgató nézni, persze ha jól mozog! Nem kell konkrét táncra gondolnod, inkább a ritmusérzék a fontos, szerintem.
2012. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Bejon hat, jobb mintha bekellene tanitanod, bar azis edes.:)
2012. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kinek nem tetszik? Olyan van, hogy valaki nem tud és ezért tartozkodik, de olyan nincs akinek nem tetszik.
2012. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nekem tetszenek akik táncolnak!Hip-Hop jön be minden lánynak!
2012. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kicsit túlzás, hogy mindenkinek hip-hop. Ez csak a mai divat meg step up mozi zagyvaság, de hidd el más stílussal is lehet hódítani.
2012. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én mindenféle táncra úgymond nyitott vagyok.

De amit nagyon szeretek, ha egy fiú mondjuk tud keringőzni, vagy lassúzni. Egyszer egy táncházba egy fiú felkért lassúzni és egyszerűen isteni volt.

2012. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!