Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön, ha egy fiú tud táncolni?

Figyelt kérdés
Illetve milyen tánclépések jönnek be nektek?

2012. aug. 18. 08:39
1 2
 11/18 anonim válasza:
0%

már hogyne jönne be...! Mondjuk ne táncoljon b*zisan...szerintem a modern táncok (pl. hiphop,break...)

16/L

2012. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Én megmondom őszintén,hogy ezek a társastáncok engem irritálnak..olyan b*zis.:oo ha hip-hop-ozik az még jóis,de az ilyen tangó vagymi szerinte gáz.xd
2012. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos.

Ilyen kétszemélyes táncra gondolsz, ugye? Én szeretem ha felkérnek és tudnak táncolni, ugyanakkor az is aranyos, ha nem tudnak táncolni, mert akkor értékelem hogy így is fel mertek kérni. Szóval mindenhogy bejön. :)

2012. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azzal sincs semmi bajom ha valaki valamilyen egyesületben táncol, mint táncos, vagy leendő táncos, de az viszont már fontos h legyen valami mozgása és ne csak rángasson jobbra-balra pörgetve úgy h közben a lábamon tapos és a kezemet majd kitöri..:DDD
2012. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
a tangó az egyik legszenvedèlyesebb tánc. nekem nagyon bejönnek a latin tàncok is, (pl. salsa,bachata) az utolsó nagyon erotikus , nèzz meg egy videòt róla ;)
2012. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szia!

Én egy táncegyesületbe járok táncolni, hip-hop, fashion dance, mind1, ez nem érdekes, viszont szerintem nagyon menő, meg jó ha egy srác tud táncolni, nem a néptánc, inkább hip hop, vagy brake dance, persze ugy hogy lehetőleg ne törd össze magad xdd :)))

2012. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

3 evet kestem a valasszal, bocsi:D de azert en is leteszem a voksom a tancolni tudo fiuk mellett

bar en a hip-hopos, breakes fiukra nem gerjedek, de az nagyon imponalo tud lenni, ha a fiu kepes velem parban tancolni

nemreg peldaul voltam egy lakodalomban, es egy porgos szam alatt valahogy odakeveredett mellem egy harmincas eveiben jaro pasi (en 17 vagyok), nyujtotta felem a kezet, es elkezdtunk tancolni

egyaltalan nem egy jokepu ferfirol van szo, raadasul szerintem egy huszassal idosebb is nalam, de annyira jol tancolt, olyan magabiztosan iranyitott es annyira szexin mozgott kozben a haja, hogy azt hittem eldobom az agyam:D

egyebkent az a tapasztapatom, hogy egyre kevesebb olyan fiatal srac van, aki tud es mer velunk tancolni

pedig ha tudnak, hogy egy jol sikerult tanc kozben/utan mennyire feltuzelodnek a nok, megvaltozna a hozzaallasuk:D

2015. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
igeeeeen!:D hip hop, break dance.
2016. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!