Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "barátnőmnek" ugyanaz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "barátnőmnek" ugyanaz a srác tetszik aki nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos az a szituáció hogy ez a "barátnőm" le se szar. Nem olyan jó barátnőm..inkább csak sulis barát és neki van jobb barátnője is mint én. Van 1 srác akire rákattant és a srác undorodik tőle mert buta...de nagyon. Viszont a srácnak én jövök be de nagyon. Azt mondta villámcsapás szerűen. El mentünk randizni is és közölte velem hogy nagyon tetszek neki és nekem is nagyon tetszik. Tudom hogy ha lenne valami az sokáig tartana. A lány tulajdonképpen mindenkire rá kattan. De csak a barátnőm... szóval fogalmam sincs.
2012. aug. 18. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi ez bunkó lesz, de fényévekre áll attól a csaj, hogy a barátnőd legyen... szerintem koptasd le és foglalkozz a sráccal.

Ha neked tényleg vannak érzéseid iránta, akkor felesleges lenne elszalasztani az alkalmat egy "álbarát" miatt, nem? :)

2012. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát van benne valami... csak nem tudom. Nagyon szemét húzásnak hangzik és én alapvetően jó ember vagyok.
2012. aug. 18. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a "barátnőddel", hajts rá a srácra...
2012. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hajts rá a csávóra! Az ilyen barátokkal/barátnőkkel meg nem érdemes foglalkozni.
2012. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nemértem a kérdést :D


ez most fiúk között használatos szavak lesznek, de:


a felszínes haver? kit érdekel? - hajts rá a csajra

barát? - egy csaj se ér annyit


szerintem itt az első a nyerő

2012. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor eszerint döntök :) nem fog érdekelni mit gondol más :D köszönöööööm
2012. aug. 18. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
ez egyértelmű ő enm igazi barát,de a pasi lehet a nagy ő ;) nehogy kihagyd!
2012. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hibajavító ***** válasza:
édeshármas
2012. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!