Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ugyanaz az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ugyanaz az a srác tetszik nekem is, és a legjobb barátnőmnek is?

Figyelt kérdés
Az egyik oszt.társam nagyon jól néz ki, és hát bejön nekem. De a legjobb barátnőmnek is ez a srác tetszik. Ők ketten egy csomót beszélnek facebook-on, és úgy, mint egy szerelmes pár. De élőben sosem beszélnek. Én viszont többször is beszélek a sráccal, tök jóba vagyunk, de csak élőben. És azért nem olyan kacér dolgokat. Viszont netem mi sosem beszélünk. Míg a barátnőmre mindig ráír, addig nekem meg külön köszön, odajön, ha valami baj van, és megígérte, h odaadja a karkötőjét nekem. De mit tegyek? Nem akarom megbántani a barátnőmet, se elmondani neki ezt az egészet, de a srácról se akarok lemondani. Légyszi segítsetek! Köszi:)
2011. nov. 23. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
LB=mindent bevallasz neki.. szerelmes vagy?ha nem, beszélj a barátnőddel, lehet h ő igen..
2011. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak én ilyen hülye vagyok, hogy mondom neki, h milyen jól néz ki, mármint a srác, de h nem jön be nekem. És többször én vok a posta közöttük... de arra képtelen lennék, h bemocskoljam a barátnőmet. pedig még hinne is nekem a srác. de ezt nem tehetem. nem tudom megtenni. nem tom mit tegyek...
2011. nov. 23. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajaj, hànyszor voltunk legjobb baràtnőmmel hasonló szituban...! Sajnos a korodat nem tudom, de szerintem még kerültök ilyen helyzetbe, sajàt magamból és bnőmből kiindulva. Szerintem, ha az lb-d, mondd el neki mindenképp, de kedvesen, hogy ne akadjon annyira ki. Ha tényleg az lb-d, akkor nem fog megharagudni. Szerintem vagy hagyd neki a sràcot vagy mindketten. Úgy érzem, a fiú is elég jól érzi magàt kettőtök között, amit nem kéne hagynotok... Vele fb-n dumàl, veled nem, élőbe meg fordítva. Elég gyanús... Szerintem csak hülyít benneteket... :/

DE a lényeg, hogy beszélj a bnőddel! :)


Sok sikert! :):)


18/L

2011. nov. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó: köszönöm szépen.. rájöttem, hogy a barátnőmet sokkal jobban szeretem, minthogy összevesszünk egy srácon, aki még maga se tudja, mit akar..:)
2011. nov. 24. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos, ezt szuperül mondod, szóval úgy làtom, megoldottad a problémàt. :) Ne aggódj, idővel lesz majd màs sràc is a képben, minden tekintetben jobb, aki màr annyira nem jön be a bnődnek, neked viszont igen. :)

És igazàn nincs mit! :):)

2011. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!