Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Voltam a sulim táborában( 8 napos volt) . Van egy evf. társam(fiú) aki tetszik nekem, utolsó előtti nap néhányan összeültünk a 2 osztályból , nagyon buli volt meg minden... utánna 4en maradtunk : én , barátnőm, barátnőm expasija és a helyes srác :) megkérdezte hogy volt e már pasim (ez jelent valamit?) meg tök nehéz meg furi nevem van és tudta( facebookról , de akkor is)

szóval sokat hülyültünk:) lehet hogy kiváncsi rám , vagy csak haverlány vagyok mit általában az összes fiúnak akik lejófejeznek?

És a kinézetem : számit valamit a 12-13 éves pasiknál hogy van-e melle a csajnak? mert az osztálytársaimnak( vankivétel) nincs ,0 az egész , meg a táborban láttam hogy ott lent sincs szőrük.. na ez most nem fontos annyira xDnekem van mellem ez számít? mit gondoltok erről az egészről? SOS

Bocsi hogy ennyit írtam , de kiadtam magamból


2012. aug. 18. 23:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
12/L lemaradt
2012. aug. 18. 23:14
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Azért ez durva hogy egy 12 éves kis takony azzal foglalkozik hogy számít e ha van melle neki vagy sem.Hihetetlen hová fajult ez a mai társadalom...na mindegy kotródj aludni a barbie babáiddal
2012. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
felfigyelt már Rád, valszeg korábban is, ebből nekem ennyi derül ki :)
2012. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsi az is lemaradt , hogy értelmes , egészséges és normális embertársaim válaszait várom ! Tisztelt 1. válaszoló ! köszi hogy elolvastad , és válaszra méltattad kissé elmebeteg kérdésem , de nem ártana kezeltetni a problémáidat ;)
2012. aug. 18. 23:28
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
szerintem mindenkinek van melle, csak valakinek nagyobb, valakinek kisebb...
2012. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2. ! köszi , tényleg segít ez nekem... szerintem fontos mások véleménye , lehet ,hogy elfogult vagyok )
2012. aug. 18. 23:31
 7/12 A kérdező kommentje:
3. ! :D egyetértek ! akkor helyesbítek: nem kezdett el kifejlődni....
2012. aug. 18. 23:33
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Dugasd meg magad vele, tedd meg az első lépést a r*bancá válás útján...
2012. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hová fejlődik a világ ? :( megírtam , hogy melyik fajból azon belül pedig hogy egészséges személyektől várok infót... ne mond hogy olvasni se tudsz xD
2012. aug. 18. 23:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Én teljesen egészséges személynek látom magam...

Szerintem inkább veled van a baj, hogy 12 éves létedre nem tudsz meglenni farok nélkül.

2012. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!