Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én gondolom úgy, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, h elsőre lehet érezni, h mi lesz?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy sráccal lassan másfél hónapja. Ismertük egymást eddig is,de nem is beszéltünk. Most meg már találkoztunk párszor, bulikban kavartunk...Telefonon is beszélünk,nem csak neten. Tegnap volt egy kis buli nálam, ő is ott volt, és felhoztam a témát,h én nem tudom,h most mi is van. Érdeklem-e vagy sem, barátként tekint rám vagy nem? Egész este kereste a társaságom,megfogta a derekam, szóval úgy éreztem,h érdeklem,de olyasmit mondott,h barátság persze,h megvan,de nem tudja h mit is akar,mert most megy egyetemre és új emberek,meg még nem ismer annyira,h tudja,h bele akar-e menni egy komoly kapcsolatba,mert úgy érzi,h nekem az kell. Ez így is van,de csak én gondolom úgy,h másfél hónap után már lehet annyira ismerni a másikat,h tudjam,h össze akarok-e vele jönni vagy sem? Ezt érzi az ember már az elején,h igen,ő jó lenne barátnak/barátnőnek. Vagy csak én gondolom így? Meg azt is mondta,h buliban ittas állapotban csinált olyat,amit lehet nem kellett volna,de nem úgy tűnt,mint aki bánja...Most akkor mi van? Akar tőlem valamit,vagy nem?
2012. aug. 19. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

1 nap is elég ahhoz h el lehessen dönteni h te hogy tekintesz arra nőre.


sőt mi pasik 1 pillanat alatt kiszúrjuk a tömegből azt a csajt aki jól néz ki és azt tudnánk rá mondani h jó lenne barátnőnek.


A te esetedben A srác csak kifogásokat keres..nem akar ő semmit!

2012. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még most fuss amíg lehet... Nem akar ő semmit csak beszari és nem meri megmondani... Egy hasonló szituba pofára esett lány mondja ezt neked... Bár anno én is hallgattam vna másra.
2012. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 perc után lehet tudni, hogy szereted-e, vagy te tetszel-e neki.
2012. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én tényleg úgy érzem,h érdeklem. Ahogy néz rám,ahogy viselkedik velem,és nem is tesz olyasmit,h azt érezzem,h ő testiséget akar tőlem vagy csak azt akarna...
2012. aug. 19. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a 'nem kellesz eléggé' c. film tipikus esete.

A srác lehet, hogy azt gondolja, hogy az egyetemen találkozik rengeteg új emberrel (csajokkalis!), vagy egyszerűen nem akar komoly kapcsolatot senkivel sem. De úgy néz ki számára nincsmeg benned az a kicsike plusz..

Mindenesetre ne mondj le teljesen róla, de ne is vedd a szívedre ha nem lesz a dologból semmi. Próbálj meg megismerkedni új emberekkel. Ne ragadj le nála! :)

2012. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!