Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetes kismama vagyok, nem...

38hetes kismama vagyok, nem tudom, hogy kérdezzem meg, de azt hallottam, hogy szülés után 1-2nap hangos szelek távoznak amiket előre nem is lehet érezni, (gondolom rendeződnek a belek) akkor kellemetlen ha látogato van. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos igaz. Legalább is nálam ez volt, de nem egy-két nap hanem egy hét is volt. 10 napja szültem. Nagyon ciki volt, de a gátsebem fájdalma elvette a figyelmem.
2009. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ilyen...
2009. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nah igen,meg ugye akkor a végbeled izma is ugyanúgy terhelődött,jó nem annyira de akkor is mint a hüvely,szóval ezzel azt akartam mondani,hogy könyeben kicsúszik,van hogy nem is érzed,sőt az esetek többségében nem is érzed....Kellemetlen de ez van,szokjanak hozzá:D
2009. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ettől féltem.Gondolom természetes,de nekem is nagyon kellemetlen lenne ha pont látogatoim vannak a korházban és pont ilyen lesz.Remélem valahogy átvészelem.
2009. jún. 5. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem tapasztaltam ilyet egyszer sem, pedig 4x szültem simán.. és 3x beöntést is kaptam. Úgy látszik, ez nem mindenkinél jön elő. Egyébként, ha nálad majd mégis, nem foglalkozz vele, és ne is zavarjon, inkább jöjjön ki, minthogy görcsöljön a hasad miatta. :)))
2009. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1806os vagyok.Nemtudom,hogy van ez,be lehet e menni a mamihoz,vagy nem(régen nem lehetett aztán nekünk mégis),nem szültem még de volt egy végbél műtétem olyan belső varrattal amit csomózni kellett,olyan volt mintha a beleimet tépnék és nekem is volt ilyen ezért írtam(nah meg szült már bnőtől kezdve mindenki:D).Szóval mi lenne ha bent lehettek,hogy jól kibéleled magad.A takaród magadraén még a párnát is magamra dobnám:DMeg tudod mit?van kör alakú párna lyukas a közepe,arra ráülsz alulra meg az úgyhogy meg sem érzed:D(nekem is ilyen volt nagyapától örököltem,és mivel ülni nem tudtam még suliba is vittem magammal,tuti ha 10 év múlva szülök is velem lesz:D)Próbld meg ezt is,de tényleg,ahogy shrek mondja,jobb kint mint bent:Dezt sztem mindenki megérti,tudom ciki,nekem is kicsúszott,de ki érzi olyankor az izmaid olyan gyengék lesznek h kiengedik azt meg sem tudod akadályonzni:)Úgyhogy ne stresszelj gondolj arra,hogy a doki cifrábbat is láttott.Aztán meg lehet az is h semmi sem lesz,próbálj meg úgy enni és inni,hogy ne puffadj fel:)
2009. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!