Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tönkre akarom tenni az imidzse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre akarom tenni az imidzsemet egy lány szemében. Mi a teendőmy?

Figyelt kérdés

Az van hogy szerelmesbelém, pedig egy jó szót sem mondtam soha neki. És zavar ahogy folyton rám néz... Olyan feszűlten érzem mgam akkor/utána. Nem tetszik ez... Főleg hogy kollegák vagyunk és muszáj néha együtt doloznunk. Már mondtam neki hogy ne haragudjun de nem az esetem meg nem ha lehet kerülöm egyértelműen... D nem adja fel... Sajna mondhatnám hogy nem érddekel.mert tényleg nem, de akkoris ahogy rám néz...:S

Mit kel.tennem hogy szépen.felejtsen el? Bunkó nem akarok lenni, az.nem a stílusom, megbántani se akarom...

Az olyan ötletek, mint hogy "ne moss fogat, egyél hagymát, n fürödj..." nem hasznosak. Nekem is ezembe jutott, de az s az én stílusom..



2012. aug. 19. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Jöjj össze azzal akit utál.
2012. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"figyelj ide te kis rib@nc én semmi mást nem akarok tőled csak megdugni aztán elköszönni! De mivel ez elég sok időbe telik ezért nincs kedvem ezt tovább húzni és bocs de keresek mást"



persze ha a lány fogyatékos akkor megeshet h le is fekszik veled...

2012. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a fejébe vette, hogy nagy kihívás vagy neki, és azért is meghódít. Szerintem nyugodtan közöld vele, hogy hiába folytatja, akkor sem fog téged érdekelni, persze kulturáltan. Ezt meg lehet érteni.
2012. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyere össze valakivel és tedd ki a barátnőd képét az íróasztalodra. Vagy: taposs a lelkébe,hogy lekezelő vagy és világosan a tudtára adod,hogy a büdös életben semmi nem lesz mert kifejezetten taszít és irritál.
2012. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Abban merül ki ez a nagy zaklatás, hogy nyilvános helyen rád néz?
2012. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alázd meg nyilvánosan, taposs a lelkébe, sértsd meg az önérzetét... Bár vannak, akiket ez pont még jobban feltüzelne, szóval nincs tuti recept :D

Amúgy meg szerintem felesleges ezen erőlködni, egyrészt beszéld meg vele, és add egyértelműen a tudtára, hogy semmi esélye sincs nálad, másrészt meg ha csak annyit tesz, hogy néz, az szerintem nem egy halálos bűn. Ennyi szerintem még megengedtethetik egy reménytelenül szerelmes embernek, nem bánt ezzel :)

2012. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!