Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek van értelme manapság remélni és keresni ilyen lányt? Vannak még egyáltalán ilyen lányok, akik nem foglaltak?

Figyelt kérdés
Aki hűséges, kedves, megértő, értelmes, van humorérzéke, lehet vele bármiről beszélgetni, imádja a szexet és gyakran igényli, igazán tud ragaszkodni a párjához, odabújós, szeretgetős típus és ő is szereti, ha szeretgetik. Nem beképzelt, nagyszájú, beszólogatós, öntelt, nagyképű típus jellemre, de mégis megvan benne az a női báj,amitől igazán vonzó egy fiú szemében. Filigrán alkatú.

2012. aug. 20. 11:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A szexről személy szerint nem tudok nyilatkozni, de igen, van ilyen. :)
2012. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

Szabad vagyok és hasonlónak gondolom magam.


21/N

2012. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Biztosan van ilyen! :) És reménykedj, mert a remény hal meg utoljára! :) Csak optimistán:D
2012. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
én keresek, de nem találok, 1 barátnőmet sem tudnám megcsalni...de azért is próbálkozok tovább hátha találok valakit mellém...optimistán csak..sok sikert=)
2012. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
Ha egy lány odabújós, akkor nem szexelős. Ha szexelős, akkor nem odabújós.
2012. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
az én barátnőmre minden igaz amit leírtál, csak már foglalt.:)
2012. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Van, csak fizetősek. :D Amúgy meg az összes nem valószínű hogy összejön egyszerre, kell valami kompromisszum. :)
2012. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nincs. Maximum a lányok 0,0001%-a ilyen, és mindegyiküknek van egy jóképű, magas pasija.
2012. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Sok ilyen lány van, csak nem veszitek őket észre... :(
2012. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok...de szexben nem tudják felvenni velem a tempót így nem tart sokáig a dolog.

napi 4-5 menetet igénylek de a pasik többsége túl puhány :P

2012. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!