Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen összezavarodtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam. Egyáltalán lehet ebből bármi is? Vagy jobb ha nem élem bele magam?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: (megpróbálom viszonylag röviden leírni)

19 éves lány vagyok, még nem volt komoly kapcsolatom, csak kavargattam srácokkal, tehát még szűz vagyok.

Most, kb. 1 hónapja összeismerkedtem egy sráccal (23é) egy buliban, és vele is volt ez-az..smároltunk stb. ugyebár az ital hatására...

Bejött de úgy gondoltam ebből úgysem lesz semmi.

Rá egy hétre elhívott magához, aztán megint ugyanaz volt kb. mint a buliban, de nem engedtem neki túl sokat plusz még beszélgettünk is..

Ennek hatására nekem kezdett megtetszeni a srác.

Aztán két hétig semmi...egyszer írt, hogy találkozhatunk, de abból sem lett semmi.

Már teljesen lemondtam a dologról, mikor szombat este felhívott (azt sem tudtam, hogy elmentette a számom..csak egyszer csörgettem meg) hogy találkozzunk most. Kicsit bunkó dolognak éreztem..részeg is volt, valami házibuliból hívott, hogy menjek oda.

Én elmentem mert tetszik a srác, meg itthon nem volt kedvem punnyadni...bár nem tudom jól tettem-e.

Ott a srác egyik haverja próbált meg nálam informálódni, hogy mit érzek iránta stb. ..meg, hogy szerinte mit kéne tennem, hogy összejöjjünk.

A fiú egy másik haverja is mindig írogat nekem, hogy mizujs velünk.

Szóval elmentem, és végül megint nála kötöttünk ki, de ezúttal egyáltalán nem erőltette a szexet, hanem csomót beszélgettünk, hülyéskedtünk, meg ölelgetett, simogatott, csókolóztunk.

Tehát sokkal figyelmesebb volt mint az első két alkalommal.

Tudni kell róla, hogy eddig csak futó viszonyai voltak, még sosem kötelezte el magát 1-2 hónapra sem.

Elég nagy nőcsábász.


Két szempontból is elbizonytalanodtam.

Az egyik: Ha komolyabb dolgokról próbálok beszélni vele, akkor nem nagyon akar válaszolni, eltereli a témát. (pl családjáról, munkáról...stb.)

És így nem tudom, nagyon tetszik nekem..és jól érzem vele magam, de kicsit zavar ez.

A másik: Nem tudom, mit akar tőlem tulajdonképpen, mert ha csak szexet, azt nem fogja megkapni kapcsolat nélkül.

Szerintetek keressem én őt most? (eddig én sosem írtam neki)

Vagy megvárjam, hogy keres ő? Ha nem keres akkor felejtsem is el?

Vagy esetleg rákérdezzek a barátjánál? Vagy az nagyon gáz lenne?

Szeretnék már egy barátot magamnak, de nem akarom beleélni magam, mert nem szeretnék pofára esni.


2012. aug. 20. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó kis sztori. Azt hiszem ha keres akkor találkozzatok valahol (ne nála) és lehetőleg józanul (alkohol nélkül) beszéljétek meg a dolgot. Ha kell akkor kérdezz rá, hogy mit is akar tőled és ha tetszik a válasz akkor hajrá. Ha nem keres és csak részegen vagy elég fontos akkor nincs sok értelme a dolognak.
2012. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nagy nőcsábász akkor lehet csak trófeának akar. Ne add oda magad egy ilyen senkiházinak!

22/f

2013. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!