Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Egy jó parfüm vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy jó parfüm vagy egy jó AXE?

Figyelt kérdés

Lányok (lehetőleg tinik), szerintetek melyik vonzóbb egy parfüm vagy csokis AXE? Ha parfüm akkor pls, ha tudtok írjatok, hogy milyen.

Köszi előre is.



2012. aug. 12. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő vonzó :) de inkább a parfüm :) mondjuk egy david beckham vagy egy pull&bear állatira elcsavarja a fejem és beindít :))) de a azt hiszem a mex ice love-ja sem rossz :) egyén függő hogy kinek mi :)
2012. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő bejön.

Axe,Old spice,stb

minden,ami markáns illat...csak pacsuli ne legyen

2012. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindent =)), ment a zöld pacsi mindkettőtöknek
2012. aug. 12. 20:38
 4/13 anonim ***** válasza:
8%

"Axe,Old spice,stb

minden,ami markáns illat"


Minden ami márkás - ez jó vicc volt :D Amúgy akik ilyen david bechkam "parfümökről" írnak azok hallottak már olyanról hogy Creed vagy esetleg Montale?

2012. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
UI: Ez most nem oltás ,csak kérdezem :D
2012. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

JohnnyBunny te gyökér,azt írta hogy milyen markáns,nem az h milyen márkás! szerencsétlen!


Én személy szerint Axe és Adidas rajongó vagyok.

Ha parfüm,akkor Puma,Esprit,Playboy

2012. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Hahaha tényleg.

De tudod mit te pecs ?:D

"ha "parfüm" akkor Puma,Esprit,Playboy"

Te leírtad ugyan azt amire én akartam az előbb célozni szóval a kommentem nem hogy helytelen de MEGELŐZI A KORÁT!!!

2012. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 default. ***** válasza:

:D johnny amúgy én is márkás-at olvastam

szóval gyerekek hugo boss. a régi. az ott van.

2012. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)). Pont ma ,,kostóltam" egy Playboy-Hollywoodot, az nagyon tetszett sajnos kevés volt.De csütörtökön többet tudok majd nézni.
2012. aug. 13. 19:53
 10/13 delusion ***** válasza:
94%

Wow, Johnny...végre valaki, kezdtem már egyedül érezni magam, legalábbis nem gondoltam volna, hogy mások is ismerik itt GYK-n a niche parfümházakat. :) Pozitív csalódás volt. :D


Egy adott szempontból nézve érthető, hogy a fiatalok Playboy, Puma, Esprit, Hugo Boss meg hasonló illatokat ajánlgatnak egymásnak (nem is értem, hogy maradt ki eddig a válaszok közül a 1 million, armani code és hasonló agyonhájpolt társaik). Valljuk be, nem nagyon lehet elképzelni a magyar tiniket ahogy Amouage-zsal fújják be magukat suli vagy diszkó előtt. :) Külföldön se igazán, de itt sajnos végképp alulfejlett a parfümkultúra...

Ha valakit az ilyen egyszerű designer, meg celebrity "parfümök" beindítanak, akkor... ha én egy mezei Fahrenheit-et viselek, vagy Aventust, egyenesen megerőszakolnak? :D


De hogy ne csak "trollkodás" legyen...kérdező, nem leszólásból, de gondolom nem azért viselsz illatokat, hogy magadat szórakoztasd, hanem hogy mások élvezzék..nagy eséllyel 20 alatt vagy, ami nyilván nem baj, csak ebben az esetben azt ajánlom, hogy rakj félre egy jó 10-20K-t (ennyiből már talán el lehet indulni közép/felsőkategóriás designerek között), olvasgass, és azt viseld, azt vásárold meg, amit TE szeretsz... hidd el, megéri a befektetett időt a számodra tökéletes illat kiválasztása... nagyon sokat hozzá tud dobni a karakteredhez egy jó parfüm, de az nem a Playboy, és végképp nem egy AXE deo.

2012. aug. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!