Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csókolózzak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókolózzak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Helló..Arra szeretnék választ kapni ,hogy hogy csókolózzak merrt lesz egy randim és mit tegyek ha megtörténik? Félek, mert még sosha nem csókolóztam? légyszi kicsit részletesen írjátok le ,hgoy hogy kell köszii..:D:D:D
2012. aug. 20. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Puszild meg, csak a száját! Nem lehet leírni részletesen, mert ugye, ahány ház, annyi szokás. Képzeld el a te verziódat, hogyan csinálnád, és vesd be azt!
2012. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

JAJ NEE...


Ösztönösen jön. Minden ősöd generációkon át képesek voltak rá. Te is képes vagy rá, csak megijedtél. Ha ott vagy, akkor csak vezéreljen az ösztön és ne foglalkozz vele.


Bár van 1 tanács ami jó. :) Addig oké, hogy nyelved szájában és a tiéd az övében. Nos csak lassan körözz vele mint ha nyelveddel simogatnád az övét. Ennyi.

2012. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. kommentelő..köszii az én verziómat már annyiszor elképzeltem ,hogy elméletileg profin csókolózóm ..de gyakorlatilag még nm tudom ..2. kommentelő megpróbálom és remélem ,hogy összejön és köszi neked is :P
2012. aug. 20. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ahogy elméletben, úgy gyakorlatban! Ne felejtsd el, hogy a csaj is csókol, nem csak te. Követheted azt is, ahogy ő csinálja. 1. voltam
2012. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D:D 1. én csaj vagyok :P a pais tud csókolózni
2012. aug. 20. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor nem lesz gond, majd ő irányít
2012. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom... én az első csók előtt szinte minden létező dolgot elolvastam a témáról... hasznosakat és kevésbé hasznosakat.. de így utólag visszagondolva semmi értelme nem volt. az első csók (vagy inkább szájra puszi?) annyira rövid volt hogy fel se fogtam mi történik. késöbb meg beégtem, mivel folyton összekoccant a fogunk és persze két ember kell hozzá de nyilván az én hibám volt mert én voltam a tapasztalatlan. következő alkalommal pedig már rendben ment minden. tehát igazából szerintem tök hasztalan minden mert úgyis neked kell kitapasztalnod hogy mit hogyan csinálj és hogyan... nekem olyan is volt hogy rámjött a röhöghetnék és beleröhögtem a szájába... de igazából egyik dolog se volt olyan hú de kellemetlen...:)
2012. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Hoppá, ezt nem tudtam! :D Akkor előnyben vagy! Mert a pasik jobban paráznak, mint te! Ezért majd azt hiszik, hogy te jó vagy ebben! Hidd el csajként könnyebb dolgod van! :)
2012. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen semmi értelme parázni... Én magam is féltem az elsőtől, de annyira ösztönösen jött, hogy nem is emlékszem rá...
2012. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!