Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz már esélyem végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már esélyem végre 18 éves érett, szép nőknél is végre, ha most 22 évesen úgy nézek ki, mint egy 16 éves tini fiú?

Figyelt kérdés
Szóval ilyen kisfiús alkatom van, de olyan brutál módon, hogy van olyan 15 éves haverom, aki mellett engem néznének 15-nek őt meg 22-nek.
2012. aug. 20. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
öhm hát 24 évesen?
2012. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
18 éves - érett nő :DD na ezt a két szókapcsolatot se tenném egy mondatba :D
2012. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én 23 vagyok, olyan mint te, ezért is tudok 14 éveseknél is bepróbálkozni, örülj neki, sok tinicsaj
2012. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy csak ilyen 12-15 éves lányoknak vagyok helyes. Fb-n gyakran jelölnek be meg írnak rám, akkor már sejthető, hogy bejövök nekik és hajtanak rám. De én normális kapcsolatot szeretnék, normális, érett lánnyal. Nem egy kisgyerekkel, annak ellenére, hogy külsőre kisfiúnak nézek ki!
2012. aug. 20. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Most miért, én ismerek egy 28 éves srácot akit nagyon szeretek, bírom. Kinéz egy 19-20 évesnek. Ráadásul úgy viselkedik mint egy fiatal huszonéves. (Jó értelemben). És ezt ő is tudja magáról. Ha nem költöztem volna el másik városba, tuti összejöttem volna vele, mert tök helyes a srác :)


18/L

2012. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudnám elhinni, hogy egy felnőtt nő tudna vonzódni egy 170cm alatti, alig 50 kilót meghaladó sráchoz. Arcra sem vagyok nagy szám szerintem.
2012. aug. 20. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos mindekinek a sjaát keresztjét kell hordania! Van aki örülne a te sorsodnak, van aki jobban utálná, mint te.


18évesen hagyd őket, kb egyenrangu a legtöbb a 15évesekkel:S

21-22től indul az a korosztály, amit érdemes faggatni, de még a 30asok között is rengeteg éretlen van, ráadásul vannak/lesznek akik sosem nőnek fel:S


18F

2012. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14 évesekkel mi bajod? egész dögösek meg sokan bájosok, bár lehet butusok de nagy szám nem az eszéért kell szeretni egy csajt!
2012. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!