Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék egy fiúnak tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy fiúnak tetszeni? Azt mondták nekem hogy szép vagyok és egy fiú hülye lenne ha nem szeretne belém aki tetszik elmosolyodik ha meglát én meg elpirulok, mit csináljak hogy biztosan belém szeressen? én nagyon beleszerettem tini szerelem

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Lényegében ha elmosolyodik te elpirulsz az már kölcsönös szimpátia.


De ezt a jövőre nézve felejtsd el:

"Azt mondták nekem hogy szép vagyok és egy fiú hülye lenne ha nem szeretne belém"


Mert ezt már mondták egy olyan nőre is, akinek én jöttem be, közben engem ő semmi esetre se vonzott. És mi lett belőle? "Biztos bu*i".. Utána meg más nővel jöttem össze.

2012. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltál és akkor szerinted tetszem neki? ha nem akkor mit csináljak hogy tetszek neki?
2012. jún. 29. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.

Itt már megvan a szimpátia. Szimpátia után meg már csak a 2 félen múlik hogyan jutnak el a randiig.


Probálj beszélgetni vele, nemtudom mennyire kommunikáltatok eddig, de ha nem nagyon, akkor még nem biztos, de nagy esély van akkor is a dolgokra. (hiszen úgy ismered meg a másikat).


Az hogy mit csinálj, én pl. annak örültem mikor egy csaj foglalkozott velem, és nem is kezdett flörtölgetni mással, így egyértelműen jelezte, hogy szeretne becserkészni.

2012. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oké köszi egyenlőre majd csak köszönjek neki vagy mi mert angol és van egy kisebb bandája és mindig velük van és nem merem megszólítani

bocsi de nem tudom hogy mi az a szimpátia le tudnád nekem írni?

2012. jún. 29. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Elpirulás helyett inkább vigyorogjál!
2012. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!