Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Adott egy buli, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Adott egy buli, mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Pár fiú lesz ott meg még az egyik barátnőm és én voltunk meghívva egy házibuliba. De a barátnőm nem tud jönni. Hülyén venné ki magát ha elmennék egyedül csaj? Nem éreznétek úgy hogy tönkre teszem a fiú bulit?
2012. aug. 20. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
csak le ne itassanak aztán meg...
2012. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
te ismered őket, ha megbízol bennük és hívtak, akkor nyugodtan menj el.
2012. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, legalábbis én nem
2012. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy írsz róluk, mintha nagyon ismernéd őket, így azt mondom, hogy ne menj egyedül, valami barátod menjen veled.
2012. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem vagyok az a hisztis kis plázatündér. Inni meg szeretek szóval én mennék :-)
2012. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem akarod hogy meghúzzanak, akkor hagyd ki mert le fognak itatni :D
2012. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért jött le úgy, a társaság felét ismerem elég rendesen meg a többiekkel is találkoztam már párszor:) egy rokonom is ott lenne.
2012. aug. 20. 23:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném tőlük, hogy így is áll-e még a meghívás. Ha jóban vagy velük, akkor nem fogják illemből azt mondani, hogy persze gyere csak, ha nem akarják...

Én mondjuk mennék.

2012. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak ne hagyd magad;)

f18

2012. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!