Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová lettek az emós (ímós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lettek az emós (ímós vagy ahogy akarod) kinézetű lányok/fiúk?

Figyelt kérdés

Régen pár éve annyit láttam rohangálni azzal a vasalt festett hajjal meg gatyával meg cipővel meg minden tipikus öltözködési stílusukkal. A minap töprengtem el a Belvárosban járkálva azon, hogy... "WTF télleg!, hová tűntek???"

Oké, gondolom nem vágta mindegyik fel az erejét(hiába szerette volna minden internetes hozzászóló ezt...) de milyen cuccokat hordanak ma? Milyen a hajuk? Annyi a vasalásnak meg a kockás cipőnek meg a nacinak? Ment a kukába mind?



2012. aug. 21. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Kinyírták magukat,a másik részük pedig átalakult.
2012. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet belőlük lettek a páwák...
2012. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Egyszerűen már nem divat..Akik az én környezetemben emok voltak mind stílust váltottak mostanra..Szerencsére.
2012. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindennapossá váltak.
2012. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#1 pont ezt akartam írni.

Amúgy nemrég vidéken járva belefutottam 2-3 ilyenbe.

De ma már nem ez a menő, hanem a 13 évesen discoba járó, tizenévesen csontig lerészegedő, zenének nevezett zajt hallgató idétlenek, akik feltűnően színes, vagy mintában eltérő ruhákban járnak.

2012. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vannak mééég hidd el. csak sceeneknek hívják magukat, divatosabban öltöznek, és felhagytak az érvagdosással
2012. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy nem olyan feltűmőek! :D
2012. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez ciki, akkor már nem ez az ismertetőjük:

Emós az, akinek az egyik szeme sír, a másik haj. Az emós szenvedésbeteg tini, gyászos motyóban, fekete körömmel és szájjal. Mindenkinél jobban akar szenvedni. Előbb hülyére, végül halálra sajnálja magát. Kedvenc tartózkodási helye az anyja kínja.??


Ki kell találnom rájuk valami mást... XD

2012. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elásták magukat...
2012. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mogul ***** válasza:
itt
2012. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!