Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanusch kérdése:

Hogyan hívjak el egy lányt?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés elsősorban 17 év körüli lányoknak szól.

Van egy lány aki nagyon tetszik de nem tudom hogyan mondjam el neki. Hogyan kezdjem? Hogy menjek oda hozzá és mit mondjak neki?



2012. aug. 21. 23:46
 1/4 Kittycica94 ***** válasza:

szia.

tök jó lenne kicsit közelebbről megismerkedni bla-bla-bla, mit szólnál ha találkoznánk kettesben...

2012. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az biztos,hogy nem rohanhatod le,de ahogy látom a kérdésből,te nem igen tennéd meg.Nem is baj.Fokozatosan kell neki ezt beadagolni.Ha odamész hozzá és benyögöd,hogy tetszel,akkor az egész dolgot elszurod,ami lehetne köztetek.A legjobb ha odamész(ha régóta ismered,és sokat tudtok egymásról)és elhívod egy vicces filmre,de csakis kizárolag vicces lehet.Ha nem ismeritek annyira egymást,mondjuk max.tudod mi a neve,akkor hívd meg egy narancslére és beszélgessetek,mondjuk a filmnekről.És késöbb már jöhet az a film.

Én ezt tudtam tanácsolni.Gondolom kiszűröd neked mi kell és mi nem,te mit tartasz rendben,de ne feledd,hogy az se jó,ha csak huzod,halasztod a beszélgetést.Akkor nem jöhettek össze.

Remélem segíthettem!

2012. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:) Megfogadom.
2012. aug. 22. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy odamész hozzá, megkérdezed mennyi az idő és elhívod egy kávéra :3
2012. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!