Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mit szólnátok hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szólnátok hozzá? Részletek lent

Figyelt kérdés

Csajok mit szólnátok hozzá ha az első randin a pasi a kezetekre adna puszit mint a filmekben?

Rendes válaszokat kérek!

16F


2009. júl. 24. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
sztem manapság ezt márcsak poén képpen lehet felfogni, főleg 16 éves korban.
2009. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez nagyon romantikus. És az első válaszolónak nincs igaza. Pont, hogy az a szomorú, hogy így fogják fel ezt a mai fiatalok. Szerintem nagyon szép gesztus, kortól függetlenül. Nem lesmárolni akar egyből. Szerintem ez nagyon jó dolog. :)


22/F

2009. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Én sztem elpirulnék. Már nem attól h "juj megpuszilta a kezem" hanem magától a gesztustól =) Ritka az ilyen srác. Sőt nem is tudom hogy van-e manapság ilyen egyáltalán. Sajna már a 14 éves fiúk is első randin smárolni akarni :S

L/16

2009. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is tutira elpirulnék!Nagyon szép gesztus és romantikus!

Nem tudom hogy hová tűntek manapság az ilyen férfiak!:S

2009. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Második vagyok. Bocsi, elkerülte a figyelmemet, hogy lányokat kérdeztél... >< Bocsánat... :)
2009. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

de énmeg éppen azért írtam azt h poén szinten, mert szted milyenek a mai 16 évesek? ha egy olyat kezen csókolsz, sztem a képedbe röhög, vagy aztsetudja h mivan most.

éncsak jót akartam szerencsétlen gyereknek, mert a mai 16 éves lányok, már nem olyanok akiket kezen lehet csókolni.

2009. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
azt kihagytam h tisztelet a kivételnek.
2009. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Én ezt egy 16 éves fiútól furcsállanám és biztos elhúznám a kezem,Egy 36 évestől elfogadnám.
2009. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszene.Romantikus és gyengéd érintés.És mivel érzékeny a kezem,izgató is :)

De nekem nem puszilgatja senki :(

2009. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

En mar probaltam de a lany nem hagyta

Azota azt hittem utaljak a lanyok de a valaszok szerint nem :D

eleg szarul ereztem magam :|

2009. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!