Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit szólnátok hozzá...

Anyukák! Mit szólnátok hozzá ha amikor munkából hazaérve sütivel várna a 14éves lányotok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Anyukámnak szeretnék sütni valamit szeptemberben.Névnapja lesz és pont szombatra esik,ha nem lesz változás a munkahelyén akkor dolgozik is délelőtt.Így én arra gondoltam,hogy csoki helyett felkelek időben és sütök neki valamit nagy nagy szeretettel(:

Ez a valami vagy muffin,vagy pogácsa mivel ezeket már sütöttem,úgy hogy itthon volt(: Viszont muffin-forma 12agaghoz elég,ami elég kevés.Tekintve,hogy jönnek rokonok is és akkor az úgy elég ciki hogy csak ennyi van.Kb.:7-8leszünk és az úgy elég ciki h van akinek csak egy jut van akinek meg több:(

Szóval az is eszembe jutott,hogy csinálok 2adagot az egyiket megsütöm a formába a másik felét pedig az ahhoz való papírba teszem és úgy rá egy tepsire.De ötletem nincs,hogy milyen ízű legyen,meg hát nem mindenki szereti az édeset...

A sósat viszont mindenki szereti,és pogácsa lenne bőven.Én inkább pogácsát csinálnék szívem szerint.

Anyukák mit szólnátok hozzá ha a lányotok sütivel várna haza névnapotokon?(mellé lesz egy kis jelképes ajándék is)


Előre is köszönöm a válaszokat!

14/L


2009. aug. 23. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

én örülnék neki.



13/f

Muhahahahaha xDxD

2009. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

na ja...de nem neked sütöm:D

süss magadnak XD

2009. aug. 23. 18:15
 3/4 anonim válasza:

Szia!

A muffint én 2-3-4 részletben sütöm, mivel nekem is csak 12 fér be egyszerre, ami kisült azt kiveszem, újra papír, bele tészta,megsült, kiveszem, papír, tészta....

Egyébként mindegy mit sütsz neki, örülni fog, hidd el!

2009. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon arasnyos vagy! Tégy papírt a formába.Ha édeset sütsz,variálhatod is.Egy kanál tésztát teszel a papírba a közepére egy kiskanál

lekvárt,mogyorókrémet,banánt,őszibarackot.Rá a többi tésztát.Így többféle muffinod lesz.

Ha nagyon szépre akarod,vegyél Oetker csokibevonót (tasakban van ,és forró vízben kell felolvasztani) és rajzol csíikokat a muffinokra ,természetesn,ha már megsültek.Vagy vehetsz cukormázat is ,pár perc alatt ki lehet keverni.

Boldog névnapot az anyukádnak!

2009. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!